Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 4 5 6 7 8 38

Przyjemne popołudnie na Kazimierzu z trzema Paniami z Gniezna

Bardzo polecam zwiedzanie Krakowa z Panią Anetą. To bardzo miła i sympatyczna osoba o ogromnej wiedzy. Przy tym bardzo interesująco opowiada. Zwiedzanie bez pośpiechu i na luzie. Na pewno wrócimy do Krakowa i Pani Anety.

Pielgrzymi z Szamotuł odkrywają za mną Kraków oraz Kazimierz

W program pielgrzymki: "Śladami Wielkiego Polaka św. Jana Pawła II" grupy emerytów z Szamotuł wpisany został Królewski Kraków - jako Miasto bliskie sercu Papieża. Po nawiedzeniu Miasta - "gdzie wszystko się zaczęło" - Wadowic: Domu Rodzinnego, Bazyliki chrztu św. Karola Wojtyły, kościoła Ojców Karmelitów - gdzie kształtowała się osobowość młodego Karola; przyszedł czas na Kraków - czas studiów, święceń kapłańskich, duszpasterskiej: kapłańskiej i biskupiej posługi.

W czwartek, 05 maja - u stóp Wzgórza Wawelskiego przywitała nas życzliwie uśmiechnięta p. Przewodnik Aneta Dziedzic-Lis. Rozpoczęliśmy zwiedzanie od legendarnej Smoczej Jamy, później Wawel z przepiękną Katedrą i przebogatą historią; przeszliśmy Drogą Królewską na Rynek docierając do kościoła Mariackiego z przepięknie odrestaurowanym ołtarzem Wita Stwosza… niesamowity; tu była chwila południowego relaksu, aby nabrać siły na popołudniowe zwiedzanie Kazimierza…
P. Aneto dziękujemy za profesjonalizm w doborze przekazu; za przekazaną wiedzę historyczną, za fachowość i otwartość przekazu, za ciekawostki... Serdecznie dziękujemy za wytworzenie miłej i przyjemnej atmosfery, za uwzględnienie małych komplikacji… serdecznie Pani dziękujemy - licząc na kolejne spotkanie!

Zwiedzamy Kraków z programu Ministerstwa Edukacji “Poznaj Polskę”

Serdeczne podziękowania dla Pani Przewodnik Anety Dziedzic-Lis za oprowadzanie po Krakowie grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kamienniku (woj. opolskie). Pełen profesjonalizm i duża wiedza w połączeniu z miłym uśmiechem oraz łatwością przekazywania informacji spowodowały, że spacer po Krakowie był ciekawy i niezapomniany. Uczniowie dużo skorzystali na zwiedzaniu Wzgórza Wawelskiego, Rynku Głównego i Kościoła Mariackiego. Inspirująca lekcja historii. Jeszcze raz dziękujemy za mile spędzony czas.

Majówka w doborowym towarzystwie, sześć godzin zleciało nie wiadomo kiedy :)

Pani Aneto, miałam przyjemność wraz z grupą znajomych spotkać się z panią 02.05.2022. Dziękujemy bardzo za oprowadzenie nas po Krakowie. Była to dla nas niesamowita przygoda. Jest pani miłą, sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą. Wykazała się pani ogromną wiedzą i profesjonalizmem. W przystępny i zrozumiały sposób opowiedziała nam pani historię Krakowa, słuchaliśmy pani z wielkim zainteresowaniem. Bardzo nam było miło przejść z panią Drogą Królewską na Wawel, odwiedzić wiele ważnych i ciekawych miejsc. Posiada pani dar opowiadania, potrafiła pani skupić naszą uwagę. W pani towarzystwie czas szybko minął. Jest pani super przewodnikiem.

W drodze powrotnej z Zakopanego młodzież klas 8 ze szkoły podstawowej w Opocznie zwiedzała Kraków “na szybkości”, ale konkretnie i treściwie ;)

Pani Aneto, bardzo dziękujemy za oprowadzenie przez Panią naszej wycieczki po Krakowie w dniu 28.04.2022 r. Dobór trasy, wspaniała panująca atmosfera, ogromna wiedza na temat zabytków Krakowa, właściwie przygotowana, dostosowana i przekazana młodzieży klas ósmych.
Pełny profesjonalizm i życzliwość. Serdecznie polecam innym szkołom i nie tylko usługi Pani Anety.

Kazimierz ze świetną młodzieżą ze szkoły podstawowej w Skawinie. Podczas zwiedzania Synagogi Remuh trafiła nam się nie lada gratka - mogliśmy podglądać CHasydów podczas modłów: tałesy, tefiliny, cicit, kipy, Chazana - wszystko to młodzież zobaczyła “na żywo”!

Krakowski Kazimierz to miejsce niezwykłe, jego zabytki i atmosfera jaka tam panuje sprawia, że można poczuć się niezwykle. A jeśli do tego znajdzie się przewodnik, który swoją rozległą wiedzą i pomysłowością potrafi bardziej przybliżyć Dzielnicę Żydowską, to dosłownie czuć w powietrzu unoszącą się przeszłość z całym kolorytem dawnych dni. Bardzo dziękujemy Pani Anecie Dziedzic-Lis za tę podróż po wąskich uliczkach krakowskiego Kazimierza, gdzie każdy zakamarek kryje w sobie niezwykłą historię, którą Pani Aneta dobrze zna i potrafi przybliżyć słuchającej z zaciekawieniem młodzieży.

1 4 5 6 7 8 38