Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 5 6 7 8 9 38

Słodkie, rzec by można miodowe, zwiedzanie

Pani Aneto ,oprowadzanie przez Panią naszej wycieczki po Krakowie w dniu 8 .04. 2022 to niezapomniane przeżycie. Dobór trasy, przyjazna atmosfera, ogromna Pani wiedza na temat zabytków Krakowa i związanych z nimi zdarzeń przekazana nam w sposób bardzo przystępny to pełny profesjonalizm. Mamy nadzieję, że pszczelarze z naszego Stowarzyszenia Pszczelarzy Ziemi Ostrowieckiej kiedyś zwiedzą inne zabytki Krakowa w Pani towarzystwie.

  Kazimierz rodzinnie

Mieliśmy okazję odbyć cudowną podróż po Kazimierzu z najlepszą przewodniczką w Krakowie. Ogromna wiedza i przepiękne jej przekazanie sprawiły, że Pani Aneta to najlepsza z najlepszych.
Bardzo dziękujemy jeszcze raz za przepiękną wycieczkę po Kazimierzu, było cudownie. Żona stwierdziła że tak ciekawie opowiadającej osoby dawno nie widziała. Dzieci zachwycone, reszta również bardzo szczęśliwa. Zobaczyliśmy tą inną stronę Krakowa, tą piękniejszą stronę. Jedzenie, które Pani poleciła było wyśmienite, zjedliśmy typowo żydowską kuchnię, smakowało nam wszystko. Panowie kelnerzy byli tak mili, że na końcu poczęstowali nas jeszcze kieliszkiem dobrej wódki koszernej. Jeszcze raz dziękujemy, na pewno skorzystamy jak będziemy w Krakowie. Wtedy pokaże Pani nam inne strony Krakowa. Miłego dnia, Marcin

  Wzgórze Wawelskie z niewielką grupą uczniów klasy 7 SP

Przewodnik kompetentny z ogromną wiedzą. Pani potrafiła w sposób interesujący i przystępny przybliżyć uczniom tajniki historii Krakowa i Polski.

  Dwa intensywne dni z grupą 51 osób

Bardzo dziękuję za wspólne dwudniowe zwiedzanie Krakowa. Zadanie nie należało do łatwych - duża i zróżnicowana wiekowo grupa (uczniowie z klas 4-7) stanowiła spore wyzwanie, z którym Pani Aneta świetnie sobie poradziła. Opowiadając używała przystępnego języka, jednocześnie dbała o różne ciekawostki. Co ważne, zawsze udzielała odpowiedzi na pytania uczniów. Jednym słowem - profesjonalizm i życzliwość. Serdecznie polecam innym szkołom (i nie tylko) usługi Pani Anety.
Pozdrawiam serdecznie

  Zimowe popołudnie

Pani Aneta Dziedzic-Lis - przewodnik wycieczek po Krakowie może służyć jako wzorzec ideału w swoim zawodzie. Pełna pasji profesjonalna wiedza z niezwykłą umiejętnością narracji i wczuwania się w potrzeby i poziom zwiedzających sprawiają, że czujemy się tak, jakbyśmy przenosili się w inny świat opowieści, anegdot i tajemnic Krakowa. Cudownie spędzone popołudnie w niezapomnianym klimacie. Polecam wszystkim, którzy szukają przewodnika na najwyższym poziomie.

  I sobotnia grupa nr 2 :)

Pani Aneta była naszym przewodnikiem po Krakowie podczas wizyty naszej czteroosobowej rodziny w tym mieście w lutym 2022. Zależało nam na pokazaniu Krakowa dzieciom (14 i 12 l.) od ciekawszej strony, nawiązując do historii miasta i związanych z nim ciekawostek. Bogata wiedza Pani Anety i świetny sposób opowiadania, skutecznie wciągnęły nie tylko dzieci ale również nas i zakończyły je wyłącznie deszcz i niska temperatura. W trakcie dwóch godzin, zwiedziliśmy katedrę wawelską oraz znajdujące się pod nią krypty oraz przespacerowaliśmy się uliczkami Krakowa w kierunku Sukiennic, poznając niezwykłe historie miasta. Zdecydowanie polecamy Panią Anetę i chętnie skorzystamy ponownie z jej usług podczas naszej kolejnej wizyty w Krakowie.

  Idzie luty, podkuj buty :) czyli sobotnia grupa nr 1

W lutym mieliśmy przyjemność, wraz z naszymi dwiema córkami, wziąć udział w indywidualnym zwiedzaniu Krakowa. W ciągu kilku godzin pokazała nam Pani wiele interesujących, czasami nieoczywistych miejsc w tym mieście. Dodatkowo przekazała nam Pani mnóstwo ciekawych informacji o Krakowie i jego mieszkańcach oraz historii prawdziwych, a także anegdot z życia krakusów.

  Miły styczniowy piątek, nie najcieplejszy… ale spędzony w ciepełku Podziemi Rynku oraz Bazyliki Mariackiej

Przy okazji wypadu weekendowego pomyślałam o tym aby zwiedzić Kraków w pigułce z przewodnikiem.
Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji i wyboru pani Anety. Obejrzeliśmy z mężem podziemia Rynku, obejrzeliśmy najważniejsze miejsca i poznaliśmy lepiej historię. Wrażenie zrobiło na mnie uroczyste otwarcie Ołtarza Wita Stwosza, nigdy nie udało mi się obejrzeć tego z tak bliska.
Ogromnym plusem zwiedzania z przewodnikiem było to, że wszystkie bilety można wcześniej zarezerwować i nie trzeba się martwić gdzie na którą godzinę zdążyć. Następnym razem z pewnością skorzystam z usług p. Anety aby obejrzeć Wawel.

1 5 6 7 8 9 38