Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 2 3 34

Z drugą klasą LO z Milicza zwiedziliśmy Podziemia Rynku oraz Dzielnicę Uniwersytecką

Bardzo dziękujemy za oprowadzanie naszej grupy po Krakowie i Podziemiach Rynku Głównego. Pani przewodnik Aneta z wielkim zaangażowaniem i bardzo ciekawie opowiadała nam historię Krakowa. To był spacer pełen interesujących historii.

Pracownicy służby zdrowia z Rzeszowa zwiedzają Kraków odbywając pielgrzymkę do Częstochowy

21 maja mieliśmy przyjemność zwiedzać Kraków wraz z Panią Anetą. Serdecznie dziękujemy za fachowa pracę, ogromną wiedzę na temat Krakowa. Pani przewodnik opowiadała z wielką pasją historię miasta, przeplatając ciekawymi anegdotami. Program był dostosowany do grupy. Polecam usługi świadczone przez Panią w 100%.

Stowarzyszenie Pielęgniarek “Złoty Czepek” z Bogatyni odkrywa nocny Kraków

Nocne zwiedzanie Krakowa to strzał w dziesiątkę. Pani przewodnik profesjonalnie, a zarazem bajkowo opowiadała nam o Krakowie. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych historii związanych z miastem.
Pani Aneta to przewodnik z powołania. Myślę, że opowiedziane historie na długo pozostaną w naszej pamięci. Na pewno w przyszłym roku przyjedziemy ponownie i z ciekawością wysłuchamy kolejnych opowiadań.

Świetne dzieciaki z VI klasy z Zabrza

Fantastycznie poprowadzone wycieczki! Z pasją, humorem i niesamowitą troską o nas. Anegdoty, ciekawostki i historia Krakowa podana w lekki sposób.
Na pewno wrócimy jeszcze nie raz na zwiedzanie, a wszystkim gorąco polecamy wycieczki po Krakowie z panią Anetą

Piątek trzynastego nie jest wcale pechowy :) kiedy ma się przyjemność opowiadać o Krakowie tak wdzięcznym słuchaczom

Kraków to miasto niezwykłe, jednak dzięki Pani Przewodnik zwiedzanie tego magicznego miejsca nabiera wyjątkowego wymiaru. Ogromna wiedza, kompetencje i bardzo rzadki dar dotarcia do każdego słuchacza bez względu na jego wiek i poziom znajomości historii to cechy, które charakteryzują Panią Anetę. Bardzo dziękujemy za fascynującą podróż w przeszłość. Dzieciaki były zachwycone.

Pani Aneta jest przewodnikiem bardzo kompetentnym i posiadającą dużą wiedzę. Swoimi opowieściami potrafiła zainteresować i skupić uwagę każdego ucznia.
Jeśli kiedykolwiek pojadę jeszcze z uczniami do Krakowa, to wyłącznie z Panią Anetą.

1 2 3 34