Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem - sprawdź nas na FB
Zwiedzanie Krakowa - po polsku i rosyjsku

Zapraszam Aneta Dziedzic-Lis

  • Kraków Przewodnik - zwiedzanie w języku polskim
  • Kraków Przewodnik - zwiedzanie w języku rosyjskim
  • +48 609 652 517

Przewodnik po Krakowie - cennik zwiedzania

Czas  trwania wycieczkiZwiedzanie w jęz. polskimZwiedzanie w jęz. rosyjskim
Do 2 godzin 200 zł 250 zł
Do 3 godzin 250 zł 350 zł
Do 4 godzin 300 zł 400 zł
Każda kolejna godzina 60 zł 90 zł
Wypożyczenie zestawu słuchawkowego od 5 zł / os.
Powyżej 4 godzin ceny do negocjacji
 
Wystawiam rachunki

Głośno i wyraźnie - zwiedzanie w zestawach słuchawkowych

Zwiedzanie z zestawem słuchawkowymNaszym Gościom umożliwiamy wypożyczenie zestawów słuchawkowych. Dzięki temu Turyści zawsze słyszą przewodnika głośno i wyraźnie, nawet gdy stoją nieco dalej. Komfort użytkowania słuchawek pozwala rozglądać się bez ryzyka, że zgiełk miasta zagłuszy opowieść przewodnika.

Uwaga - ze względu na dużą ilość turystów zwiedzających Katedrę Wawelską, grupom zorganizowanym nie posiadających zestawów słuchawkowych zaleca się ich odpłatne wypożyczenie w kasie katedry. Moi Goście, którzy zdecydują się na zwiedzanie z zestawem słuchawkowym używają go nie tylko w katedrze, ale podczas całej naszej wycieczki.

Ważna informacja!

Posiadam stosowne uprawnienia do oprowadzania po Podziemiach Rynkowych oraz Muzeum Emalia Oskara Schindlera :) 
 
W Muzeum Emalia Oskara Schindlera grupa zorganizowana może liczyć od 15 do 25 osób. W związku z tymi wymogami muzeum, grupy większe muszą zostać podzielone, co związane jest z koniecznością skorzystania z usług dodatkowego przewodnika!
  
W Muzeum Podziemia Rynkowe grupa zorganizowana może liczyć od 15 do 30 osób. W związku z tymi wymogami muzeum, grupy większe muszą zostać podzielone, co związane jest z koniecznością skorzystania z usług dodatkowego przewodnika!

Jak dojechać do Krakowa? - najlepiej pociągiem z Europodróże.pl

Bilety kolejowe możecie Państwo kupić w polskim serwisie Europodróże.pl - najtańsze bilety na pociągi po Polsce i całej Europie. Płatność w złotówkach, kartą kredytową, przelewem online lub tradycyjnym. Serwis sprzedaje bilety elektroniczne i papierowe, wystawia także faktury VAT. Callcenter działa w języku polskim. Europodróże.pl obsługują także sprzedaż biletów grupowych.