Przewodnik po Krakowie - cennik zwiedzania


Czas trwania wycieczki Zwiedzanie w jęz. polskim Zwiedzanie w jęz. obcym
Do 2 godzin 320 zł 350 zł
Do 3 godzin 390 zł 450 zł
Do 4 godzin 460 zł 550 zł
Do 5 godzin 550 zł 650 zł
Każda kolejna godzina 100 zł 120 zł
Wypożyczenie zestawu słuchawkowego od 7 zł / os.


Wystawiam faktury, posiadam stosowne uprawnienia do oprowadzania po Podziemiach Rynkowych oraz Muzeum Emalia Oskara Schindlera.

 


zestawy słuchawkowe dla przewodników i grup

zestawy słuchawkowe dla przewodników i grup

Głośno i wyraźnie - zwiedzanie w zestawach słuchawkowych

Naszym Gościom umożliwiamy wypożyczenie zestawów słuchawkowych. Dzięki temu Turyści zawsze słyszą przewodnika głośno i wyraźnie, nawet gdy stoją nieco dalej. Komfort użytkowania słuchawek pozwala rozglądać się bez ryzyka, że zgiełk miasta zagłuszy opowieść przewodnika.

 

Uwaga - ze względu na dużą ilość turystów zwiedzających Katedrę Wawelską, grupom zorganizowanym nie posiadającym zestawów słuchawkowych zaleca się ich odpłatne wypożyczenie w kasie katedry. Moi Goście, którzy zdecydują się na zwiedzanie z zestawem słuchawkowym używają go nie tylko w katedrze, ale podczas całej naszej wycieczki.

 


Ważna informacja - ograniczenia wielkości grup zwiedzających

W Muzeum Emalia Oskara Schindlera grupa zorganizowana może liczyć od 15 do 25 osób. W związku z tymi wymogami muzeum, grupy większe muszą zostać podzielone, co związane jest z koniecznością skorzystania z usług dodatkowego przewodnika!

 

W Muzeum Podziemia Rynkowe grupa zorganizowana może liczyć od 15 do 30 osób. W związku z tymi wymogami muzeum, grupy większe muszą zostać podzielone, co związane jest z koniecznością skorzystania z usług dodatkowego przewodnika!

 


Jak dojechać do Krakowa? - najlepiej pociągiem z Europodróże.pl

Bilety kolejowe możecie Państwo kupić w polskim serwisie Europodróże.pl - najtańsze bilety na pociągi po Polsce i całej Europie. Płatność w złotówkach, kartą kredytową, przelewem online lub tradycyjnym. Serwis sprzedaje bilety elektroniczne i papierowe, wystawia także faktury VAT. Callcenter działa w języku polskim. Europodróże.pl obsługują także sprzedaż biletów grupowych.