Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 3 4 5 6 7 38

Zjazd rodzinny w Krakowie

Z okazji okrągłej rocznicy ślubu seniorów naszej rodziny wybraliśmy się do Krakowa. Pani Aneta Dziedzic-Lis pomogła nam wszystko zorganizować: poleciła hotel, restauracje na obiad oraz na uroczystą kolację i oczywiście pokazała nam Kraków. Dla rodziców był to niezapomniany weekend. A stało się tak w dużej mierze dzięki pomocy, zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu do tematu Pani Przewodnik. Zadowoleni ze zwiedzania Krakowa byli wszyscy, od dzieci, przez młodzież po dorosłych. Pięknie dziękujemy.

Droga Królewska na dwa razy

Serdecznie dziękujemy Pani Przewodnik po Krakowie za oprowadzenie naszej małej grupki po Krakowie. Był to pięknie spędzony czas. W sobotę po południu zwiedziliśmy Wzgórze Wawelskie, Katedrę Wawelską, Dzwon Zygmunta oraz Smoka Wawelskiego. Natomiast w niedzielę po spacerowaliśmy po Rynku Głównym i okolicach. Nasz ośmioletni syn słuchał opowieści Pani Anety z wielkim zainteresowaniem, a pytań nie było końca :) Wracając do Krakowa, na pewno skorzystamy z usług przewodnickich Pani Anety ponownie. Dziękujemy i polecamy!

Z drugą klasą LO z Milicza zwiedziliśmy Podziemia Rynku oraz Dzielnicę Uniwersytecką

Bardzo dziękujemy za oprowadzanie naszej grupy po Krakowie i Podziemiach Rynku Głównego. Pani przewodnik Aneta z wielkim zaangażowaniem i bardzo ciekawie opowiadała nam historię Krakowa. To był spacer pełen interesujących historii.

Pracownicy służby zdrowia z Rzeszowa zwiedzają Kraków odbywając pielgrzymkę do Częstochowy

21 maja mieliśmy przyjemność zwiedzać Kraków wraz z Panią Anetą. Serdecznie dziękujemy za fachowa pracę, ogromną wiedzę na temat Krakowa. Pani przewodnik opowiadała z wielką pasją historię miasta, przeplatając ciekawymi anegdotami. Program był dostosowany do grupy. Polecam usługi świadczone przez Panią w 100%.

Stowarzyszenie Pielęgniarek “Złoty Czepek” z Bogatyni odkrywa nocny Kraków

Nocne zwiedzanie Krakowa to strzał w dziesiątkę. Pani przewodnik profesjonalnie, a zarazem bajkowo opowiadała nam o Krakowie. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych historii związanych z miastem.
Pani Aneta to przewodnik z powołania. Myślę, że opowiedziane historie na długo pozostaną w naszej pamięci. Na pewno w przyszłym roku przyjedziemy ponownie i z ciekawością wysłuchamy kolejnych opowiadań.

Świetne dzieciaki z VI klasy z Zabrza

Fantastycznie poprowadzone wycieczki! Z pasją, humorem i niesamowitą troską o nas. Anegdoty, ciekawostki i historia Krakowa podana w lekki sposób.
Na pewno wrócimy jeszcze nie raz na zwiedzanie, a wszystkim gorąco polecamy wycieczki po Krakowie z panią Anetą

Piątek trzynastego nie jest wcale pechowy :) kiedy ma się przyjemność opowiadać o Krakowie tak wdzięcznym słuchaczom

Kraków to miasto niezwykłe, jednak dzięki Pani Przewodnik zwiedzanie tego magicznego miejsca nabiera wyjątkowego wymiaru. Ogromna wiedza, kompetencje i bardzo rzadki dar dotarcia do każdego słuchacza bez względu na jego wiek i poziom znajomości historii to cechy, które charakteryzują Panią Anetę. Bardzo dziękujemy za fascynującą podróż w przeszłość. Dzieciaki były zachwycone.

Pani Aneta jest przewodnikiem bardzo kompetentnym i posiadającą dużą wiedzę. Swoimi opowieściami potrafiła zainteresować i skupić uwagę każdego ucznia.
Jeśli kiedykolwiek pojadę jeszcze z uczniami do Krakowa, to wyłącznie z Panią Anetą.

1 3 4 5 6 7 38