Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 6 7 8 9 10 38

Radosna Rodzinka Radoszów radośnie rozpoznaje Kraków :)

W pierwszy weekend listopada nasza rodzina w składzie my - rodzice oraz czwórka naszych dzieci wybraliśmy się na wycieczkę do Krakowa. Tajemnice tego pięknego miasta odkrywała dla nas wspaniała Pani Przewodnik po Krakowie - Aneta Dziedzic-Lis. Odwiedziliśmy Smoka Wawelskiego, królów w Katedrze Wawelskiej, dzieci dowiedziały się czym są dziwne zwierzęta na zabytkowych domach, jak nazywają się przedziwne rynny-smoki, dlaczego na Sukiennicach prezydenci Krakowa mają na głowach koguta i indyka, jak spaliły Kraków orzechy włoskie, gdzie król Kazimierz Wielki wygląda jak wyjęty z Armii Umarłych J.R.R. Tolkiena!! Serdecznie dziękujemy za wspaniały czas spędzony w towarzystwie Pani Anety. Nie sądziliśmy, że zwiedzanie miasta może być tak fascynujące! A może! Pod warunkiem, że o tym mieście opowiada ktoś, kto je zna i lubi swoją pracę, owo miasto i turystów (tych dużych i tych gadatliwych małych ;) )

Podziemia Rynku i Stare Miasto z licealistami z Tarnowa

Serdecznie polecam przewodnika Panią Anetę Dziedzic-Lis, z którą mieliśmy możliwość zwiedzać Kraków 31 marca 2022 roku. Uczniowie z dużym zaciekawieniem słuchali Pani przewodnik, która bardzo obszernie i szczegółowo opowiadała o zabytkach, pomnikach, osobach związanych z Krakowem. Dziękujemy bardzo!

Nieco tradycji żydowskich, nieco tajemnic królewskich odkrywanych z kołem Gospodyń Wiejskich

Pani Aneto! W imieniu Koła Gospodyń Wiejskich Makówki składam Pani serdeczne podziękowania za takie piękne oprowadzenie nas po Krakowie i Kazimierzu. Bardzo dużo dowiedziałyśmy się dzięki Pani o świętach i tradycjach żydowskich. Ma Pani całkowitą rację, że poznawanie kultury innych narodów, wiele wnosi do naszego własnego życia. Uczestniczkom naszej wycieczki bardzo też podobała się część poświęcona tajemnicom i prywatnemu życiu polskich królów. Kiedy przyjedziemy następnym razem, mamy nadzieję znowu się z Panią spotkać i posłuchać opowieści o Krakowie. Miło Panią wspominamy i polecamy wszystkim.

  Maturzyści zwiedzają jesienią ;) czyli powtórki, powtórki i… (żeby nie było nudno)... powtórki ;)

Serdeczne podziękowania dla Pani Przewodnik Anety Dziedzic-Lis za oprowadzenie po Krakowie niewielkiej grupy moich podopiecznych z klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcącego z Łodzi. Pełen profesjonalizm i duża wiedza w połączeniu z miłym uśmiechem oraz łatwością przekazywania informacji stworzyły podstawę do niezmiernie ciekawego spaceru po urokliwym mieście, jakim niewątpliwie jest Kraków. Młodzież dużo skorzystała na zwiedzaniu Wzgórza Wawelskiego, Rynku Głównego, Sukiennic, Bazyliki Ojców Franciszkanów. Inspirująca lekcja historii oraz literatury. Jeszcze raz głębokie ukłony dla Pani Anety Dziedzic-Lis - przewodnika po Krakowie.

  Podziemia Rynku oraz Stare Miasto z sympatyczną parą

Pani Aneto jesteśmy pod wielkim wrażeniem dzisiejszej wycieczki po Krakowie. Przerosła ona nasze oczekiwania, było rewelacyjnie, bardzo dziękujemy.

  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich

Pani Aneto, pięknie dziękujemy za tak ładne oprowadzenie po Krakowie Koła Gospodyń Wiejskich “Babki”. Dla wielu z nas to nie była pierwsza wizyta w Krakowie, ale jeszcze nikt nam nie opowiedział tylu ciekawych rzeczy! Bardzo nas też zaciekawiła żydowska dzielnica Kazimierz.

  Część Starego Miasta z rodziną z Kalisza

Z początkiem czerwca odwiedziliśmy w drodze do Zakopanego Kraków z postanowieniem zjedzenia śniadania w jakimś przyjemnym miejscu i posłuchania czegoś o tym pięknym mieście od profesjonalisty, czyli przewodnika po Krakowie - Pani Anety Dziedzic-Lis. Wcześniejszy kontakt telefoniczny z Panią Przewodnik dużo ułatwił: dowiedzieliśmy się gdzie można bezpiecznie zaparkować samochód, gdzie zjeść śniadanko, a Pani Przewodnik dołączyła do nas na kawę. Tak miło rozpoczęty dzień mógł przynieść tylko przyjemności. Nasz spacer rozpoczęliśmy na Placu Jana Matejki pod Pomnikiem Grunwaldzkim, zajrzeliśmy pod teatr J. Słowackiego, na Plac Szczepański, Rynek Główny… Byliśmy świadkami uroczystego otwarcia ołtarza Wita Stwosza. Tyle na pierwszy raz, ale przyjemności należy sobie dozować! Będą kolejne pobyty w Grodzie Kraka, będą kolejne spotkania z przewodnikiem po Krakowie.

1 6 7 8 9 10 38