Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 25 26 27 28 29 38


  Zwiedzanie z klasami 5 i 6 z SP w Dąbrowie

Tuż po rozpoczęciu nowego roku szkolnego wybrałyśmy się z klasami 5 i 6 z naszej szkoły na wycieczkę do Krakowa. Pomysł był prosty – wycieczka we wrześniu pozwoli nam uniknąć natłoku turystów w wiosennym szczycie sezonu turystycznego. Po Krakowie oprowadzała nas Pani Przewodnik Aneta Dziedzic-Lis i muszę powiedzieć, że my – nauczycielki byłyśmy zachwycone podejściem do dzieci Pani Anety oraz jej wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Pani Aneta ma świetny kontakt z 11-12-latkami, potrafi zainteresować uczniów tematem, a historię Polski i Krakowa podaje w sposób adekwatny do wieku uczestników spaceru. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z usługi przewodnickiej po Krakowie Pani Przewodnik Anety Dziedzic-Lis.

  Weekend w Krakowie

Przeczytałam na stronie www.krakow-przewodnicy.pl, że aby zorganizować pobyt, zwiedzanie Krakowa, atrakcje w Krakowie, najlepiej zasięgnąć informacji u źródła, czyli u przewodnika po Krakowie. Moi teście obchodzili akurat 35 rocznicę ślubu, więc uradziliśmy z rodziną, że zafundujemy Rodzicom weekend w Krakowie. Przejrzałam oferty przewodników w internecie i zdecydowałam się zadzwonić do Pani Anety Dziedzic-Lis, która na swojej stronie obiecywała pomoc w organizacji takiego wyjazdu. Pani Aneto – nie pomyliłam się! Uzyskałam pomoc w znalezieniu noclegu, podpowiedź gdzie w Krakowie można smacznie zjeść, które wystawy warto zwiedzić, co zobaczyć. Teście wrócili do domu zachwyceni tak Krakowem jak przewodnikiem po Krakowie 🙂 Pani Aneta odebrała Rodziców z hotelu, wspólnie pojechali tramwajem do Muzeum Oskara Schindlera, a następnie zwiedzili krakowski Kazimierz. Rodzice stwierdzili, że 4 godziny spędzone z TAKIM przewodnikiem po Krakowie to była potężna dawka wiedzy, historii i ciekawostek. Dziękuję Pani. Pomysł w wysłaniem Rodziców w dniu Ich święta do Krakowa był strzałem w dziesiątkę.

  Rocznica Ślubu w Krakowie

Szanowna Pani Aneto!
Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji rocznicy ślubu moich Rodziców. Pięknie oprowadziła nas Pani po magicznym Krakowie, wysłuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem opowieści historycznych i tych z nutką anegdot. Rodzice byli zachwyceni niespodzianką w postaci kolacji koncertu w restauracji Ariel na Kazimierzu. Pani pomoc była nieoceniona. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim oraz Rodziców.

 

Grupa z przewodnikiem

Zwiedzamy Kraków z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z tak miłą i kompetentną przewodniczką było wielką przyjemnością. Dzięki Pani wiedzy poszerzyliśmy nasze horyzonty, a przy tym mamy ochotę na więcej! Jestem przekonana, że po raz kolejny zagościmy w Krakowie i umówimy się z Panią na wycieczkę po pięknej historii tego miasta! 🙂
Do zobaczenia!

1 25 26 27 28 29 38