Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 24 25 26 27 28 38


  „Pani Aneta to super przewodnik!”

Pani Aneta to super przewodnik! Wszystko pomogła nam zorganizować, kiedy wybierałyśmy się na zwiedzanie Krakowa. Zarezerwowała nam zwiedzanie Komnat Reprezentacyjnych na Zamku Wawelskim, pyszny i niedrogi obiad w restauracji, no i oczywiście pięknie oprowadziła nas po Krakowie. Każdemu możemy polecić przewodnika po Krakowie – Panią Anetę Dziedzic-Lis.

  3, 4 i 5 klasa zwiedza Kraków

5 października odbyła się wycieczka szkolna do Krakowa uczniów naszej niewielkiej szkoły podstawowej, klas 3, 4, 5. Po Krakowie oprowadziła nas Pani Aneta – przewodnik po Krakowie. My, czyli nauczyciele, Rodzice, oraz oczywiście dzieci, wszyscy byli pod wielkim wrażeniem Pani Anety. Miła, uśmiechnięta, sympatyczna, zadawała dzieciom pytania, odpowiadała na pytania dzieci, przekazała w bardzo przystępny sposób mnóstwo informacji, nie zamęczała dzieci niepotrzebnymi szczegółami czy datami, dzieci słuchały Pani Anety z niekłamanym zainteresowaniem. Bardzo polecamy Panią Anetkę jako przewodnika po Krakowie dla grup szkolnych,a sami z pewnością jeszcze skorzystamy z Jej usług przewodnickich.

  Maturzyści i powtórka za Młodej Polski

Jestem uczniem klasy maturalnej z Liceum Ogólnokształcącego z Częstochowy i jako przewodniczący naszej klasy zająłem się organizacją wycieczki do Krakowa. Wycieczka ta miała być naszym ostatnim wyjazdem klasowym oraz powtórką przed maturą – głównie stąd wybór padł na Kraków. Naszej Pani Polonistce zależało zwłaszcza na powtórce z Młodej Polski 🙂 Wycieczka odbyła się w poniedziałek 26.09 i była wcześniej omówiona i skonsultowana z przewodnikiem po Krakowie Panią Anetą Dziedzic-Lis. Mimo nieznacznego opóźnienia z jakim dojechaliśmy do Krakowa udało się zrealizować cały program zwiedzania. Na większości naszej klasy największe wrażenie zrobił kościół franciszkanów i piękne witraże Stanisława Wyspiańskiego. Natomiast sama Pani Przewodnik spisała się na medal. W drodze powrotnej wszyscy jednogłośnie stwierdzili w autokarze, że pierwszy raz słuchali z prawdziwym zainteresowaniem przewodnika i nie patrzyli na zegarek ile czasu zostało do końca zwiedzania 😉 Dziękujemy Pani Aneto za oprowadzenie nas po Krakowie.

  Zwiedzanie na piątkę z plusem

Panią Anetę Dziedzic-Lis miałem przyjemność poznać tylko telefonicznie, ponieważ nigdy osobiście się nie spotkaliśmy. Niemniej jednak dziękuję bardzo za zorganizowanie zwiedzania po Krakowie dla mojej ogromnej grupy (dwa autokary) i zapewnienie opieki dwóch wspaniałych, kompetentnych przewodników – Pani Oli oraz Pana Wojtka. Współpracę z Panią oceniam na 5 z plusem. Do usłyszenia lub, być może, do zobaczenia.

  Sandomierz w Krakowie

Przyjechaliśmy do Krakowa niewielką, bo 6-osobową grupą przyjaciół.Umawiając się z przewodnikiem po Krakowie – Panią Anetą na wspólne zwiedzanie Krakowa zdecydowaliśmy się na program Esencja Krakowa. Czyli umówiliśmy się na spędzenie całego dnia na spacerze po mieście z Panią Anetą. Czego to my nie doświadczyliśmy podczas tego spaceru?! Odwiedziliśmy Muzeum Emalia Oskara Schindlera, Starą Synagogę na Kazimierzu, zajrzeliśmy na stary XVI-wieczny żydowski kirkut, wysłuchaliśmy opowieści o wielkich polskich twórcach w Panteonie Narodowym Na Skałce, odwiedziliśmy katedrę koronacyjną królów polskich na Wawelu (chociaż już tylko czworo z nas wspięło się na Wieżę Zygmuntowską), pospacerowaliśmy Drogą Królewską do Rynku Głównego, by zakończyć zwiedzanie Krakowa wystawą Podziemia Rynkowe. Dziękujemy stokrotnie najlepszemu przewodnikowi po Krakowie – Pani Anecie – za wspaniały dzień.

1 24 25 26 27 28 38