Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 22 23 24 25 26 38


  Wesoły spacer po Krakowie

Dane kontaktowe do przewodnika po Krakowie – Pani Anety – znalazłem na stronie www.krakow-przewodnicy.pl. Zadzwoniłem, ustaliliśmy szczegóły i umówiliśmy się na zwiedzanie Krakowa. Wraz ze mną były jeszcze dwie moje znajome, więc spacer przebiegał w bardzo wesołej i nieco prywatnej atmosferze. Pani Aneta potrafi skrócić dystans pomiędzy sobą a swoimi gośćmi i po 15 minutach czuliśmy się jak na spacerze z dobrą znajomą. Dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawych rzeczy, w opowieściach naszego przewodnika fakty historyczne przeplatały się humorystycznymi opowiadaniami związanymi z Krakowem. Nasze zwiedzanie Krakowa nie odbyło się tą jedną najsłynniejszą trasą turystyczną Krakowa, czyli Drogą Królewską, zaglądaliśmy po drodze w różne mniej uczęszczane zakamarki miasta. A ponieważ był to spacer popołudniowy, a w grudniu po godzinie 16:00 jest już ciemno, to również miało swój urok. Pięknie podświetlone zabytki Krakowa zupełnie inaczej prezentują się po zmroku. Polecam Panią Anetę jako wyśmienitego przewodnika po Krakowie.

  „Najlepszy przewodnik po Krakowie?”

Naprawdę przyjemne zwiedzanie Krakowa? Najlepszy przewodnik po Krakowie? Krakowskie zabytki podane w ciekawej, interesującej a zarazem zabawnej formie? Tak, ale pod warunkiem, że zwiedzanie Krakowa odbywa się z Panią Anetą Dziedzic-Lis 🙂 Przyjechaliśmy na weekend do Krakowa w trzy pary. Już podczas rozmowy telefonicznej, etapu planowania Pani Przewodnik okazała się bardzo pomocną: doradziła nam noclegi, przysłała rozpiskę tramwajów i podpowiedziała którym gdzie dojedziemy, poleciła nam restauracje i kluby na wieczór, zarezerwowała nam super grę w Escape Room… No a poza wszystkim Pani Aneta jest super ciepłą, zabawną, uśmiechniętą osobą z ogromną wiedzą o Krakowie. Po zwiedzaniu Krakowa wszyscy stwierdziliśmy, że gdyby tacy nauczyciele uczyli w szkole historii, tę historię dałoby się nawet lubić! Więc wielkie “dziękujemy” od wszystkich Pani Aneto! To był super weekend w Krakowie.

  Maturzyści w Krakowie

Szczęść Boże Pani Aneto, chciałabym serdecznie podziękować za przewodnictwo po Krakowie moich podopiecznych – uczniów klasy maturalnej diecezji ełckiej. Uczniowie wrócili z wycieczki do Krakowa bardzo zadowoleni, program zwiedzania został zrealizowany w 100% za co serdecznie dziękuję. Na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z Pani pomocy, wiedzy i pasji, jako przewodnika po Krakowie.

  Wspólne zwiedzanie

Pani Aneto serdecznie dziękuję za wspólne zwiedzanie Krakowa. Wszystko co Pani opowiadała było niezmiernie ciekawe i zajmujące. Dzięki Pani opowieściom pewne fakty historyczne sobie odświeżyłam, o niektórych dowiedziałam się od Pani. Bardzo pozytywne w zwiedzaniu Krakowa z Panią w roli przewodnika po Krakowie, było to, że nie skupia się Pani tylko i wyłącznie na sztywnych datach i nazwiskach, że stara się Pani w swych opowieściach przekazać ducha tego pięknego królewskiego miasta, jednym słowem ani Pani nie zanudza ani nie przynudza swoich gości 😉 Wręcz przeciwnie. Zwiedzanie Krakowa z Panią sprawiło mi prawdziwą przyjemność. Do zobaczenia zatem podczas mojej kolejnej wizyty w mieście.

  Rodzinny spacer po Krakowie

Długi listopadowy weekend wraz z żoną i dwiema córkami spędziliśmy w Krakowie. Umówiliśmy się na zwiedzanie miasta z przewodnikiem po Krakowie – Panią Anetą. Spacer rozpoczęliśmy pod Starą Synagogą, by po wysłuchaniu opowieści o krakowskich Żydach przejechać melexem na Rynek Główny. Tam natrafiliśmy na paradę z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, pospacerowaliśmy chwilę po Rynku, by zakończyć nasze zwiedzanie gorącą herbatą w ogródku kawiarnianym. To było naprawdę miłe przedpołudnie spędzone w towarzystwie doskonałego przewodnika po Krakowie – Pani Anety Dziedzic-Lis.

  „Taki przewodnik to skarb!”

Chciałbym serdecznie podziękować przewodnikowi po Krakowie, Pani Anecie Dziedzic-Lis za oprowadzenie naszej 45-osobowej grupy po Krakowie. Wszyscy uczestnicy zgodnie orzekli, że taki przewodnik to skarb, że zwiedzanie Krakowa z Panią było prawdziwą przyjemnością. Nikt nie myślał po drodze, że jest zimno, czy że napiłby się kawy, wszyscy skupiali się koło naszej Pani Przewodnik, aby nie uronić z jej opowieści ani jednego słowa. Trochę żałowaliśmy, że nie zdecydowaliśmy się na wypożyczenie zestawów słuchawkowych na czas zwiedzania, ponieważ z słuchawkami na pewno wszyscy doskonale by wszystko słyszeli, mimo że było nas 45 osób. Jeszcze raz dziękujemy i będziemy Panią polecać jako najlepszego przewodnika po Krakowie.

1 22 23 24 25 26 38