Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 12 13 14 15 16 38


  Getto, Schindler…

Pani Aneto, pozwoliłem sobie napisać do Pani e-mail z podziękowaniem za poświęcony nam czas w Krakowie. Zdecydowanie po spacerze z Panią podpisujemy się pod wszystkimi pochlebnymi opiniami, jakie przeczytaliśmy o Pani w internecie! Spacer po Podgórzu był bardzo ciekawy, ale Muzeum Schindlera z Pani komentarzem wywarło na nas niesamowite wrażenie! Pozwolimy sobie polecać Panią, jako najlepszego przewodnika po Krakowie. Bardzo dziękujemy za wspólne zwiedzanie.

  Grupa wycieczkowo-pielgrzymkowa

Uczestnicy wycieczki z Jerzmanic chcieliby bardzo serdecznie podziękować Pani Anetce za zwiedzanie Krakowa. Wszyscy wycieczkowicze jednogłośnie orzekli, że jeszcze nigdy nie mieli tak fantastycznego przewodnika! Pani Anetka pięknie oprowadziła nas po królewskim Krakowie, przekazała mnóstwo wiadomości, cały czas była uśmiechnięta i dbała o nas w ten gorący dzień 4 lipca. Wiedza i zaangażowanie Pani przewodnik zasługują na prawdziwe uznanie, naprawdę widać i słychać, że to jest przewodnik z prawdziwego powołania. Każdemu polecamy tego przewodnika po Krakowie, ponieważ oprowadzanie to pasja Pani Anetki!

  Bardzo przyjemny popołudniowy spacer po Kazimierzu z Panią Alicją

Pani Anetko! Serdecznie dziękuję za towarzyszenie mi w odkrywaniu krakowskiego Kazimierza. Jest Pani wyjątkowo ciepłą, serdeczną osobą, a Pani wiedza na temat Krakowa, historii Polski, kultury narodu Żydowskiego jest imponująca! Następnym razem, gdy przyjadę na kolejne sympozjum do Krakowa, wybierzemy wspólnie odkryć kolejną część tego pięknego miasta! Dziękuję serdecznie, bardzo miło wspominam dzień spędzony w Pani towarzystwie. Do zobaczenia!

  Kilkudniowa wycieczka 7 klasy z Koszalina, w tym dwa dni ze mną w Krakowie

Moja klasa siódma wybrała się na wycieczkę klasową do Krakowa i okolic. Dwa z pięciu dni zagospodarowała nam w Krakowie wspaniała Pani Przewodnik Aneta Dziedzic-Lis. W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie w Krakowie zwiedzili Kopiec Piłsudskiego, Kopiec Kościuszki wraz z wystawami, Katedrę Wawelską, gdzie min. spoczywają J. Piłsudski, T. Kościuszko, książę J. Poniatowski czy gen. Władysław Sikorski. Przewodnik krakowski – Pani Aneta poleciła nam również naukę poprzez zabawę w Ogrodzie Doświadczeń S. Lema, gdzie uczniowie mogli samodzielnie, w pięknym krakowskim Parku Lotników wykonywać fizyczne doświadczenia. Pobyt w Krakowie był połączeniem nauki oraz zabawy. Bez wątpliwości polecam Panią Anetę jako sympatycznego, konkretnego i pełnego pasji przewodnika po Krakowie.

  Dzień Dziecka w Krakowie

Z okazji Dnia Dziecka dwie rodziny z województwa mazowieckiego wybrały się ze swoimi pociechami na 3 dni do Krakowa. W sumie było 6 osób dorosłych i 8 dzieci w przedziale wiekowym 9-12 lat. W sobotę zwiedzaliśmy Kraków z przewodnikiem, którym była Pani Aneta Dziedzic-Lis. Spotkanie z przewodnikiem po Krakowie nastąpiło pod Bramą Floriańską, a następnie ruszyliśmy na zwiedzanie Starego Miasta: ulica Floriańska, Rynek Główny, muzeum Podziemia Rynku, Kolegium Maius z grającym zegarem, Planty krakowskie… Zwiedzanie Krakowa z Panią Anetą było po części zabawą dla naszych dzieci, ponieważ Pani przewodnik opowiadała, zadawała pytania, czasem dzieci same musiały wydedukować dlaczego coś jest takie a nie inne… Spacer podobał się wszystkim – i dzieciom i dorosłym, a z Panią Anetą umówilismy się na “dorosłe zwiedzanie”, kiedy zawitamy do Krakowa bez dzieci 😉 Polecam tego przewodnika po Krakowie.

  Ojcowski Park Narodowy oraz Kraków klasycznie, czyli Droga Królewska z 2 klasą gimnazjum

W maju tuż przed Bożym Ciałem wybraliśmy się z moją 2 klasą gimnazjum, w której mam wychowawstwo, na 3-dniową wycieczkę do Krakowa. Pierwszego dnia uczniowie bawili się w Parku Rozrywki w Zatorze, drugiego dnia zwiedziliśmy z przewodnikiem Ojcowski Park Narodowy, natomiast w ostatnim dniu naszej wycieczki przewodnik po Krakowie, Pani Aneta oprowadziła nas po najważniejszych miejscach byłej stolicy Polski. Uczniowie odwiedzili Wzgórze Wawelskie z katedrą koronacyjną królów polskich, bazylikę mariacką, zobaczyli słynne Okno Papieskie oraz mury obronne Krakowa z Barbakanem i Bramą Floriańską. Przewodnik krakowski, Pani Aneta okazała się bardzo pomocną osobą w kwestii logistycznego planowania całego przedsięwzięcia, a co najważniejsze, świetnie sprawdziła się jako przewodnik dla młodzieży gimnazjalnej. Uczniowie wrócili do szkoły bardzo zadowoleni i pełni nowych wiadomości, które wynieśli z dwóch dni zwiedzania Ojcowa i Krakowa. Z całą odpowiedzialnością, jako długoletni nauczyciel języka polskiego, polecam usługi przewodnika po Krakowie – Pani Anety Dziedzic-Lis.

1 12 13 14 15 16 38