Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 11 12 13 14 15 38


  Zima zimą, ale zwiedzać można

Spacer z Panią przewodnik Anetą Dziedzic-Lis grupa z Lisowca zalicza do zdecydowanie udanych! Niedziela na krakowskim Kazimierzu, zimowa aura, opowieści przewodnika… Wszystko razem złożyło się na przyjemnie spędzone popołudnie w Krakowie. Dziękujemy Pani Aneto i z pewnością jeszcze skorzystamy z Pani wiedzy i umiejętności jej przekazania wycieczkowiczom.

  8 klasa SP ze Staszowa

7 listopada moja klasa siódma miała niewątpliwą przyjemność zwiedzać Kraków pod przewodnictwem Pani Anety Dziedzic-Lis. Uczniowie wysłuchali hejnału z Wieży kościoła Mariackiego, a następnie ruszyliśmy na zwiedzanie Krakowa. Pani przewodnik przekazała uczniom mnóstwo cennych informacji o historii Polski oraz Krakowa, zadawała pytania, co aktywizowało młodzież do słuchania. Opowieści przewodnika przeplatane były ciekawostkami na temat Krakowa, dzięki czemu uczniowie nie rozpraszali się. Wybór Pani Anety na naszego przewodnika po Krakowie był bardzo trafny i z cała odpowiedzialnością mogę polecić tę osobę dla wycieczek szkolnych.

  Wycieczka parafialna

Pani Aneto, składam serdeczne podziękowania na Pani ręce za rozległą wiedzę, sposób jej przekazu, życzliwość, uśmiech. W taki oto sposób zapamiętaliśmy Panią – najlepszego przewodnika po Krakowie. Zwiedzanie z Panią Krakowa Szlakiem Ojca Świętego Jana Pawła II było dla naszej grupy parafialnej prawdziwą radością. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki bardzo serdecznie Panią wspominają i pozdrawiają. Pozwolę sobie skorzystać z Pani wiedzy przewodnika po Krakowie jeszcze nie raz.

  Kraków w drodze powrotnej z Zakopanego

Pracownicy naszej firmy spędzili wyjazd integracyjny w Zakopanem. W drodze powrotnej uczestnicy wyjazdu zwiedzili “Kraków w pigułce”. Drogą elektroniczną chciałabym serdecznie podziękować przewodnikowi po Krakowie – Pani Dziedzic-Lis za sprawne oprowadzenie grupy po Krakowie oraz zorganizowanie drugiego przewodnika dla drugiego autokaru. Cała operacja zwiedzania Krakowa przez ponad 100 osób przebiegła bardzo sprawnie, co zawdzięczamy zdolnościom organizacyjnym i profesjonalnej obsłudze Pani Dziedzic-Lis. Chętnie skorzystamy z Pani usług przewodnickich raz jeszcze

  Grupa z Łodzi zwiedzała Drogę Królewską

20 września zwiedzaliśmy Kraków z przewodnikiem, którym była pani Aneta Dziedzic-Lis. Kontakt do przewodnika otrzymaliśmy od grupy, która z panią Anetą zwiedzała Kraków kilka miesięcy wcześniej. Wyjazd do Krakowa okazał się bardzo udany, co w dużej mierze zawdzięczamy przewodnikowi po Krakowie. Pani Aneta okazała się niezmiernie miłą, sympatyczną osobą, która swoją naprawdę szeroką wiedzę o Krakowie potrafi przekazać grupie w przystępny i ciekawy sposób. Wielu przewodników zasypuje grupę szczegółami, których nikt nie jest w stanie spamiętać, natomiast Pani Aneta opowiada bardzo wiele ciekawostek, które łatwo zapadają w pamięć. Będziemy polecać tego przewodnika po Krakowie kolejnym grupom, wybierającym się na zwiedzanie Krakowa.

  Gorący sierpniowy weekend… ratujemy się lodami 🙂

Pani Aneto, cała rodzina pięknie dziękuje za spacer po Krakowie! Dzieci były zachwycone Pani opowieściami i Smoku Wawelskim, gołębiach krakowskich, hejnale, o dachach w Krakowie, pierwszej studentce na uniwersytecie… Ma Pani niesamowity dar opowiadania dzieciom historii. Cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na Panią jako na przewodnika po Krakowie, ponieważ pracuje Pani z pasją, dzięki czemu bardzo przyjemnie słucha się snutych przez Panią opowieści. Jeszcze raz dziękujemy!

  Wakacje z dziadkami 🙂

Moi rodzice wybrali się z wnukami, czyli moimi dziećmi (lat 10 i 14) na trzy dni do Krakowa. Sugerując się opiniami z internetu, skontaktowałam się z przewodnikiem po Krakowie – Panią Anetą Dziedzic-Lis, aby pomogła mi zaplanować ich pobyt. Okazało się to strzałem w przysłowiową dziesiątkę 🙂 Pani przewodnik podpowiedziała mi gdzie mogę zarezerwować rodzince nocleg, które restauracje serwują naprawdę dobre jedzonko (by dziadkowie nie dali się zbałamucić dzieciom na stołowanie się wyłącznie w fast foodach…), pomogła dokonać rezerwacji. I co najważniejsze świetnie sprawdziła się jako przewodnik po Krakowie dla osób starszych z dziećmi! Po wysłuchaniu tylu pochwał na temat Pani Anety, nie pozostaje nam z mężem nic innego, jak tylko wybrać się do Krakowa na zwiedzanie 🙂 Dziękuję za wspaniałe zajęcie się moimi bliskimi. Jeśli będziemy wybierać się kiedyś do Krakowa, z pewnością będę o Pani pamiętać!

1 11 12 13 14 15 38