Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 10 11 12 13 14 38


  Spacer po Starym Mieście z Paniami Jadwigą i Alicją

12 września 2019 r. miałyśmy wielką przyjemność zwiedzania Krakowa w towarzystwie Pani Anety, przewodnikiem, który posiada ogromną wiedzę z zakresu historii i sztuki. Opowiada z wielką pasją, a dodatkowo wszystko przeplata ciekawymi anegdotami, których nie sposób zapomnieć.

  Dwudniowe odkrywanie Krakowa z nauczycielami z ZNP z Ozorkowa

Z ogromną przyjemnością grupa oświatowych seniorów z woj. łódzkiego poznawała we wrześniu 2019 r. ze wspaniałym przewodnikiem - Panią Anetą Dziedzic-Lis uroki Krakowa. Zwiedzamy nasz kraj często, ale tak profesjonalnego przewodnika jak Pani Aneta trzeba szukać z przysłowiową świecą. Profesjonalizm w najdrobniejszych szczegółach, kultura osobista i kultura słowa, życzliwość (nawet do zmęczonych), ogrom wiedzy i sposób jej przekazania to elementy, które wzbudziły u nas tak szacunek, jak i podziw dla pani Anety. To Pani Przewodnik sprawiła, że nasi wycieczkowicze chcą jak najszybciej wrócić do ukochanego przez Nią i przez nas Krakowa. Pani Aneto - dziękujemy i po Krakowie nie chcemy już żadnego innego przewodnika. A zatem: Do zobaczenia ! Pozdrawiamy.

  Wspaniałe dwa dni ze wspaniałymi Kobietkami z Kociewia

We wrześniu bieżącego roku gościłam wraz z koleżankami w przepięknym mieście Krakowie. Miasto jak każdy wie ma własny, niepowtarzalny klimat i niepokornego ducha. Można oczywiście zwiedzać Kraków na własną rękę posiłkując się licznymi,dostępnymi przewodnikami - można ale…
Ja i moje koleżanki skorzystałyśmy z usług licencjonowanej przewodnik pani Anety Dziedzic-Lis i nie żałujemy, ponieważ tego czego dowiedziałyśmy się od pani Anety nie wyczytałybyśmy w żadnym przewodniku. Rzadko spotyka się kogoś z taką pasją i wiedzą. Odwiedziłyśmy "czarowne"miejsca, wysłuchałyśmy wspaniałych opowieści o czasach i ludziach, było warto. Wszystkim mającym zamiar odwiedzić królewski Kraków polecam usługi Pani Anety Dziedzic-Lis, a ja i moje koleżanki na pewno odwiedzimy jeszcze nie raz Kraków, bo wiele tam jeszcze zostało do odkrycia i na pewno oprowadzać nas będzie pani Aneta.

  Krótki spacer, czyli “Kraków w pigułce”

Pani Aneto, okazuje się, że jeśli ktoś ma tak szeroką wiedzę jak Pani o Krakowie, to nawet przez 2 godziny można pokazać miasto i “zasypać” grupę informacjami. Przy czym zrobiła to Pani z takim wdziękiem i poczuciem humoru, że cała nasza gromada była szczerze Panią oczarowana! Dziękujemy i będziemy Panią polecać.

  Podziemia Rynku rodzinnie

Z Panią Przewodnik Anetą Dziedzic-Lis współpracuję w kwestii wynajmu zestawów słuchawkowych. Tym razem wraz z żoną i dwiema córkami zdecydowaliśmy się wspólnie z Panią Przewodnik zwiedzić wystawę pod Rynkiem Głównym. Nasze dziewczyny zadawały całe mnóstwo pytań, więc nie było to łatwe oprowadzanie! Ale Pani Aneta spisała się na medal: pokłady cierpliwości, uśmiech oraz podejście do “klienta” w każdym wieku to jest to! Dziękujemy za miło spędzony czas i następnym razem zwiedzimy wspólnie coś innego.

  Powtórka do matury 🙂

Na początku lutego b.r. wraz moją klasą maturalną wybraliśmy się na ostatnią wspólną wycieczkę do Krakowa. Zwiedzaliśmy Stare Miasto szlakiem Młodej Polski, a naszym przewodnikiem była Pani Aneta Dziedzic-Lis. Rozpoczęliśmy zwiedzanie na placu J. Matejki od ASP, następnie podeszliśmy pod Teatr Słowackiego, po czym kolejno: Jama Michalika, bazylika mariacka, franciszkanie… Uczniowie otrzymali sporą dawkę wiedzy i powtórkę do matury. Bardzo przyjemnie i z niekłamanym zainteresowaniem wszyscy słuchali opowieści przewodniczki. Polecam Panią Anetę: miła, elokwentna, kompetentna, lubiąca swoją pracę i młodzież.

  Indywidualne zwiedzanie Podziemi Rynku

Jesteśmy mieszkańcami Krakowa, więc po mieście spacerowaliśmy nie raz. Po raz pierwszy zdecydowałam się zwiedzić Podziemia Rynku z przewodnikiem. I to była naprawdę świetna decyzja. Znalazłam ofertę na stronie www.krakow-przewodnicy.pl i wybrałam się pod Rynek Główny z moim 10-letnim synem i przewodnikiem po Podziemiach - Anetą Dziedzic-Lis. Oboje wynieśliśmy dużo z takiego zwiedzania: wiemy na czym zarabiał Kraków w średniowieczu, jak często myli się wówczas ludzie, jakie były kary za różne przestępstwa i wiele wiele innych ciekawostek, o których milczą podręczniki historii. Polecam usługi przewodnickie Pani Anety Dziedzic-Lis

1 10 11 12 13 14 38