Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 9 10 11 12 13 38


  Pierwsze wspólne zwiedzanie Krakowa za nami, ale już “knujemy” kolejne 🙂

Pani Aneto, witam.
Najdziwniejsze jest to, że od pół godziny myślę o Pani, Krakowie i knuję następny wyjazd. A, tu e-mail. W moim "dzikim" zamiarze jest np. Wawel. Oczywiście, że tylko z Panią. Bo chcę to publicznie powiedzieć:

"Od 10 lat nie spotkałem takiego przewodnika jakim jest Pani Aneta Dziedzic-Lis. Profesjonalizm, inteligencja i żywiołowość bije od tej Pani. Ale najistotniejsze dla grupy jest podejście - super psycholog, który w błysk wyczuwa nastroje i widzi, czy to co mówi jest "pochłaniane", czy nie. Zauważyłem, że nawet żartobliwe wstawki z grupy, mają natychmiast obrót w opowieści o....itd. Jest "Pani Wielka, Pani Aneto", choć postury normalnej."

Knuję wyjazd do Krakowa w styczniu - jak zima pozwoli. Proszę o wolny termin. I, dodam - to nie jest tylko mój pomysł, to grupa mnie gnębi....serdecznie pozdrawiam, Marek.

  Dwa dni z młodzieżą z czeskiej Bystrzycy

Chciałbym podziękować pani Anecie za zorganizowanie i poprowadzenie dwudniowej wycieczki dla uczniów klas ósmych i dziewiątych naszej Polskiej Szkoły Podstawowej z Bystrzycy w Czeskiej Republice. Bardzo ciekawy plan wycieczki, dobrze doradzone schronisko i stołówka studencka. Oceniam bardzo wysoko wiedzę przewodnika, a także fantastyczne podejście do uczniów, którym pani Aneta podała wiadomości o Krakowie i historii Polski w bardzo przystępny sposób, z dużą dozą ciekawostek i humoru. To wszystko składa się na najwyższą ocenę tej usługi, polecam panią Anetę innym szkołom, na pewno będziecie bardzo zadowoleni!
Dziękuję bardzo za wspólnie spędzony czas.

  Kraków młodopolski z młodzieżą licealną z Jodłowej

Już dwa razy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce po Krakowie prowadzonej przez panią przewodnik Anetę Dziedzic-Lis. Młodzież licealna, dla której przeznaczona była wycieczka, odebrała wspaniałą lekcję historii pięknego Krakowa, przekazaną w sposób fachowy, a jednocześnie interesujący dla tego wymagającego odbiorcy. Pani przewodnik dostosowuje program zwiedzania do potrzeb odbiorców, jest profesjonalna i życzliwa. Dzięki pani Anecie młodzież poczuła niepowtarzalny klimat Krakowa. Dlatego z przyjemnością powrócimy do tego magicznego miasta, aby odkrywać wciąż nowe zakątki i poznawać historię grodu z pełnym pasji przewodnikiem, jakim jest pani Aneta.

  Piękny wrześniowy Kraków z seniorami z PTTK Lubin

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Anety Dziedzic-Lis, która w dniu 19 września 2019 r. była przewodnikiem po Krakowie podczas wyjazdu dla seniorów. Profesjonalizm Pani Anety Dziedzic-Lis, wysoka kultura osobista oraz doskonałe przygotowanie sprawiły, że wycieczka była na wysokim poziomie. Okazała się osobą kompetentną, przemiłą i szybko nawiązującą dobry kontakt z wycieczkowiczami.
Polecam usługi świadczone przez Panią jako sprawdzone i solidne.

Grupa na Wawelu

Na Wawelu

Spotkanie z Aktorką

Cóż za spotkanie ;)

  Dwa intensywne dni z super grupą PTTK Stilon Gorzów Wielkopolski

Witam Pani Aneto
Chciałam podziękować za wspaniałą współpracę.W imieniu mojej grupy PTTK Stilon Gorzów Wielkopolski składam Wielki Szacun za rzetelną i fachową pracę czyli pokazanie nam ciekawych miejsc w Krakowie i opowiadanie interesujących nas informacji o Krakowie.
Na pewno polecę Panią w 100%.

1 9 10 11 12 13 38