Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 32 33 34 35 36 38


  Dzień Pierwszy: Kazimierz żydowski i jego zakamarki… Dzień Drugi: Stare Miasto (absolutnie nie Starówka!!! 🙂 z młodzieżą oraz Paniami Nauczycielkami z II LO z Warszawy. Aż nie chciało się wierzyć, że to końcówka października! Słoneczko tak przygrzewało, że czas można było spędzić naprawdę miło: można było opalać się nad Wisłą…… lub pospacerować po Krakowie 😉

Bardzo dziękuję wraz z uczniami klasy maturalnej z II LO St. Batorego w Warszawie za wspaniałą wycieczkę po Krakowie i Kazimierzu. Zwiedziliśmy z Panią Przewodnik Anetą Wawel (dotykaliśmy serca Dzwonu Zygmunta – nasze życzenia na pewno się spełnią!), Sukiennice, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, kościół franciszkański z witrażami Wyspiańskiego i wiele innych ogromnie ciekawych miejsc. Na Kazimierzu pani przewodnik przedstawiła nam zwyczaje i obrzędy żydowskie oraz poczuliśmy atmosferę tego urokliwego miejsca – aż chce się tam wrócić. Do dzisiaj uczniowie bardzo mile Panią wspominają i pozdrawiają. Następne wycieczki z przewodnikiem – tylko z Panią Anetą.
 
Pani Aneta Dziedzic-Lis jest przewodnikiem godnym polecenia zarówno ze względu na swój profesjonalizm i rozległą wiedzę, ale także dar zajmującego opowiadania o historii i jej bohaterach oraz umiejętność nawiązywania żywego kontaktu z młodzieżą. Wymarzony przewodnik po Krakowie! Dziękuję Pani Anecie również za doradztwo i konsultacje przy organizowaniu planu wycieczki po tym niezwykłym mieście.

  Wędrówka z przewodnikiem po Krakowie uczniów z SP w Smęgorzewie

Wycieczki po Krakowie

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Dziękujemy bardzo za profesjonalny przekaz wielu informacji na temat zabytków, ludzi, miejsc i zdarzeń związanych z Krakowem. Wycieczka została ciekawie zaplanowana i przeprowadzona. Wędrówkę rozpoczęliśmy od Kopca Kościuszki, zwiedziliśmy Wystawę Figur Woskowych „Polaków Drogi Do Wolności”, następnie przeszliśmy od Wzgórza Wawelskiego przez ulicę Kanoniczą, Grodzką i Franciszkańską na Rynek, gdzie zwiedziliśmy Muzeum w podziemiach wspaniale oddające atmosferę sprzed wieków. Spędzenie dnia z Panią Przewodnik Anetą, niezwykle sympatyczną i kompetentną osobą, cała nasza grupa bardzo mile wspomina. Z ogromną przyjemnością polecamy wszystkim jej usługi! Do zobaczenia w Krakowie!

  Spacerowałam po Grodzie Kraka z Rodzicami, Nauczycielami i Uczniami z SP w Łączanach

Przewodnik po Krakowie

Kościół Mariacki Kraków – zwiedzanie z przewodnikiem

20 czerwca 2013 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łączanach wyruszyli na spotkanie z przygodą i historią.
Zwiedzali Kraków pod czujnym okiem i opieką przewodnika – Pani Anety Dziedzic-Lis. Pani przewodnik Aneta zabrała nas w fascynującą podróż, a sposobem przekazu informacji, ciekawostek i historii zadziwiła każdego, ponieważ był zrozumiały dla tych najmłodszych, i dla tych trochę starszych ;)) Zwiedziliśmy Wawel, przeżyliśmy spotkanie ze Smokiem Wawelskim, pomyśleliśmy życzenie przy Dzwonie Zygmunta, byliśmy przy Pałacu Biskupim i słynnym Oknie Papieskim, zrobiliśmy zakupy w pierwszym hipermarkecie w historii, poznaliśmy historię życia Wita Stwosza i pomachaliśmy hejnaliście na pożegnanie.
Wycieczka dostarczyła wszystkim bardzo wielu niezapomnianych wrażeń i z pewnością do Krakowa jeszcze powrócimy.
 
Pozdrawiamy serdecznie panią przewodnik i na pewno wybierającym się do Krakowa polecimy Pani usługi.
Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;))

1 32 33 34 35 36 38