Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 31 32 33 34 35 38


  To dla wszystkich p r a w i e początek wakacji, a dla Państwa Górskich i ich dwóch synów wakacje właśnie się zaczęły w Krakowie J To naprawdę dobry wybór

W tym roku początek wakacji postanowiliśmy rodzinnie zainaugurować w królewskim mieście. Nie planowaliśmy brać przewodnika, ponieważ uważaliśmy, że po tylu pobytach naszych w Krakowie znamy to miasto prawie jak rodzinną Warszawę. Ostatecznie jednak żona namówiła nas, abyśmy skorzystali z usług kogoś komu nie wydaje się, a kto naprawdę zna miasto. Szybki research w internecie i wybór padł na stronę Krakow-przewodnicy.pl To był strzał w dziesiątkę. Pani przewodnik nie miała dla nas litości ani taryfy ulgowej: planowaliśmy zwiedzać 3-4 godziny, a zrobiły się z tego 2 dni!!! No, ale teraz moglibyśmy powiedzieć, że zwiedziliśmy Kraków! Moglibyśmy, gdybyśmy nie zostali uświadomieni ilu jeszcze miejsc nie widzieliśmy!!! Pani Aneto następnym razem J Obiecujemy. I dziękujemy za wspaniałe dwa dni zwiedzania (następnym razem żona weźmie wygodniejsze buty 😉 )

  Tym razem Kraków o poranku dla grupy z Chrostkowa. Nawet będąc w Krakowie przejazdem, w drodze powrotnej do domu można zatrzymać się na 2 godzinki i posłuchać tego i owego przed ponownym zajęciem miejsc w autokarze

W imieniu wycieczki z Chrostkowa pragnę serdecznie podziękować pani przewodnik Anecie Dziedzic-Lis za niezwykły spacer po Krakowie. Choć nie był to nocny spacer jak w „Zaczarowanej dorożce” Gałczyńskiego, to pani Przewodnik potrafiła nas zaczarować swoim opowiadaniem o ludziach, miejscach, wydarzeniach i sprawić, że chce się do magicznego Krakowa wracać.
Profesjonalizm, umiejętność zajmującego opowiadania, skupiania uwagi połączone z życzliwością, pogodnym usposobieniem, pozytywną energią i łatwością nawiązywania kontaktów to cechy pani Anety, które powodują, że jest ona wymarzonym przewodnikiem po Krakowie. Z serca za wszystko jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia!

  Spacer w długi weekend majowy zatłoczonymi ulicami Krakowa może być przyjemny, pod warunkiem, że Goście są mili i uśmiechnięci, a przewodnik wie, jak „zaserwować” miasto w tym czasie J

Długi weekend majowy 2014 wraz z rodziną i przyjaciółmi spędziliśmy w Krakowie. Dzięki Pani przewodnik była to bardzo udana wycieczka. Już na etapie planowania wyprawy Pani Aneta okazała się bardzo pomocną osobą. Kupiła i zarezerwowała dla nas bilety do wszystkich zwiedzanych obiektów, dzięki czemu nie straciliśmy mnóstwa czasu na stanie w ogromnych kolejkach po bilety. Pani Aneta jako przewodnik jest bardzo elastyczna, potrafi dostosować się do oczekiwań zwiedzających. W bardzo interesujący sposób przekazuje wiedzę o Krakowie, a informacja okraszona licznymi historyjkami i ciekawostkami – na długo pozostanie w pamięci.
 
Pani przewodnik Aneta Dziedzic-Lis jest niezwykle sympatyczną osobą, potrafiącą zainteresować historią Krakowa zarówno dorosłych jak i młodzież. Gorąco namawiam do skorzystanie z jej usług.
 
My Też serdecznie dziękujemy, że zechciała nas Pani oprowadzić po Krakowie. Wszyscy bardzo mile wspominamy naszą wyprawę. Dzięki Pani, mimo tych tłumów było super.

  Spacer tematyczny dotyczący historii Żydów w naszym mieście z Państwem Wójcików z Baranowa

Pani Aneto chcielibyśmy tą drogą podziękować Pani za wspaniałe przeżycie, jakim był dla nas spacer z Panią Drogą Żydów Krakowskich. To wspaniałe uczucie widzieć podczas pracy przewodnika, który z taką pasją opowiada niełatwą przecież historię tego Narodu. Kazimierz, zachowane synagogi, stary cmentarz żydowski, Podgórze, getto, zachowane jego mury, ulica Lipowa i Muzeum Oskara Schindlera to na zawsze zapamiętamy. A kiedyś, jak będzie ciepło, przyjedziemy do Pani z wnukami, aby i one miały możliwość zobaczyć to wszystko na własne oczy.

  Nie wszystkim sroga zima straszna J Niektórzy podejmują wyzwanie i dzielnie zwiedzają mimo pluchy.

Pani Aneto serdecznie dziękujemy za klimatyczne oprowadzanie po Kazimierzu i Podgórzu. Warto było przejechać kilkaset kilometrów, aby spędzić tak intensywnie dzień słuchając opowieści Pani Przewodnik. Ma Pani prawdziwy dar opowiadania połączony z pasją, jaką jest dla Pani oprowadzanie po Krakowie i jego smaczki. Daje to iście wyborną mieszankę, której naprawdę miło się słucha. Serdecznie pozdrawiamy z Mrągowa.

1 31 32 33 34 35 38