Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 29 30 31 32 33 38


  Dzień pełen wrażeń – Kraków i Ojcowski Park Narodowy z szóstoklasistami z Szamocina. Oto jak wspominają wycieczkę sami Uczniowie:

Uważamy, że spacer po Krakowie, mimo niesprzyjających warunków pogodowych, był bardzo udany. Nasza Pani przewodnik opowiadała o miejscach i zabytkach krótko i ciekawie. Przekazywała informacje w taki sposób, że nie można było się nudzić. swoje wypowiedzi wzbogacała ciekawostkami oraz małymi żarcikami, przez co lepiej zapamiętaliśmy informacje. Naszym zdaniem lepszego przewodnika po Krakowie należałoby „ze świecą szukać”.
Poza tym pani Aneta jest miłą i sympatyczną osobą, była cały czas uśmiechnięta. Od razu przypadła nam do gustu.Niektórzy z nas byli po raz pierwszy w Krakowie i dzięki Pani Anecie, która pokazała nam piękno tego miasta, będą tutaj wracać.
Nasz spacer zapamiętamy na długo

  Długi dzień przewodnicki z uczniami klas 1-5, którzy po wszystkim byli zmęczeni, ale wsiadali do autokaru z uśmiechniętymi buziami 😉

Dzień 20 maja 2015 spędziliśmy z Panią Przewodnik Anetą Dziedzic-Lis na zwiedzaniu Krakowa. Dla dzieci z małej miejscowości, jaką są Chojnice to była prawdziwa wyprawa naszpikowana atrakcjami. Pani Przewodnik zaopiekowała się nami należycie. Z jednej strony realizowała program punkt po punkcie, z drugiej – reagowała na zmęczenie dzieci, pozwalając im nieco wypocząć. Uczniowie odwiedzili Ogród Doświadczeń Stanisława Lema, wystawy na Kopcu Kościuszki, zwiedzili Katedrę Wawelską, wspinali się na Wieżę Zygmuntowską, zobaczyli najpiękniejszy krakowski ołtarz w Kościele Mariackim, odwiedzili Okno Papieskie i zobaczyli wiele innych atrakcji oraz wysłuchali niezliczonych opowieści Pani Przewodnik.
Ogromną zaletą Pani Anety jest to, że potrafi mówić do dzieci w taki sposób, że skupia ich uwagę i nie pozwala się nudzić. Dzieci naprawdę dużo wyniosły i zapamiętały z naszej wycieczki do Krakowa, a to dzięki umiejętnie podanym informacjom Pani Przewodnik.
 
Serdecznie dziękujemy zarówno za oprowadzenie nas po Krakowie, jak też za Pani życzliwość i pomoc w zaplanowaniu wycieczki.

  Nowa Huta dla chłopaków ze szkoły sportowej…

Dziękujemy. Podobał nam się spacer z Panią – potrafi Pani zainteresować opowieściami. Grunt, to potrafić dobrać przekaz do odbiorcy. Uczniowie orzekli, że wywiązała się Pani z zadania na szóstkę i dziękują, że nie zasypała ich Pani datami 😉 Mam nadzieję – do zobaczenia.

  Coś dla duszy i dla ciała, czyli zabiegi w SPA, a potem zwiedzanie…

Pani Aneto z prawdziwą przyjemnością spacerowałyśmy po Krakowie w Pani towarzystwie. Faktycznie zwiedzanie indywidualne ma swoje plusy: nigdy żaden przewodnik nie opowiedział nam tylu pikantnych historyjek, jak Pani podczas naszego 2-godzinnego spaceru po mieście. Chętnie posłuchamy dalszych opowieści, jeśli jeszcze kiedyś wybierzemy się do SPA w Krakowie.

  Jak pokazać przyjaciółce sprzed lat swoje nowe miejsce na ziemi – Kraków? Pozwolić opowiedzieć o nim przewodnikowi…

Pani Aneto to niesamowite jak potrafi Pani opowiadać o tym mieście, z jaką pasją broni Pani nawet jego mankamentów (mam na myśli owego pecha Krakowa do pomników J ). Dziękujemy za uroczy dzień w Pani towarzystwie, za opowieści pełne humoru, ale też rzetelnej wiedzy. Podaje Pani informacje z wyczuciem i smakiem. Wszystko było pyszne! (gofry również)

1 29 30 31 32 33 38