Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 28 29 30 31 32 38


  Licealiści z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie i ciekawy spacer po Kazimierzu skąpanym w czerwcowym słońcu

Chciałam Pani serdecznie podziękować za wspaniałą wycieczkę, która mieliśmy okazje odbyć z Panią w czwartek. Zarówno ja, jak i pozostali uczestnicy wycieczki byli pod wielkim wrażeniem Pani opowieści i przyjaznego sposobu ich przekazywania. Mam nadzieję, że będę miała okazję skorzystać z Pani usług przewodnickich w niedalekiej przyszłości.

  Szybkie zwiedzanie w drodze na zieloną szkołę do Zakopanego

Zwiedzanie Starego Miasta z Panią Anetą było treściwe, szybkie (ponieważ mieliśmy tylko 2 godziny w drodze na zieloną szkołę), pełne humoru i uśmiechu dla nas Pani Przewodnik. Kontakt do Pani Anety znalazłam w Internecie, zdecydowałam się skorzystać z Jej usług i przekonałam się, że moja intuicja mnie nie zawiodła. Następnym razem, kiedy będę przejazdem w Krakowie, zaplanuję na zwiedzanie z Panią Przewodnik nieco więcej czasu, bo zdecydowanie warto (jest to zdanie moje oraz moich uczniów, którzy stwierdzili, że tak sympatycznej przewodniczki, to chyba jeszcze nie mieli 🙂

  Kilka zdjęć z pożegnania z grupą ze świętokrzyskiego. Mimo deszczu i króciutkiego zwiedzania (samo Wzgórze Wawelskie) dzieciaki nie chciały puścić mnie do domu. To jest właśnie to co lubię w tej pracy – wywołuję uśmiech na twarzach mimo (czasem) nie do końca sprzyjającej aury.
 

Pożegnanie z cudowną grupą
 
Pomimo deszczowej aury - wszyscy zadowoleni ;)

Wawel w deszczu – humory dopisują

 

 

  Kazimierz i Wzgórze Wawelskie z Gośćmi z Jędrzejowa

W szeregu zbiórka

Apel na Wawelu

Pani Aneto serdecznie dziękujemy za spacer. Młodzież ogromnie skorzystała z Pani wiedzy. Z pewnością zapamiętają wiele ciekawostek o Wielkich Polakach, jakich dowiedzieli się od Pani w Panteonie Narodowym na Skałce. Myślę, ze swoimi opowieściami o tradycjach, historii, kulturze, świętach żydowskich udało się Pani obalić kilka funkcjonujących w świecie stereotypów na temat wyznawców Mojżeszowych. Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy być świadkami obchodów rocznicy śmierci Pana Marszałka Józefa Piłsudskiego (załączam kilka zdjęć). Spacer z Panią był z pewnością pouczającym i interesującym wydarzeniem. Będę polecać Panią, jako najlepszego krakowskiego przewodnika.

1 28 29 30 31 32 38