Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 21 22 23 24 25 38


  Turyści z Lubania zwiedzają Kraków

Grupa z przewodnikiem

Turyści z Lubania, Smok i przewodnik po Krakowie 😉

Kraków to przepiękne miasto, które potrafi zauroczyć niemal każdego. Jeszcze wspanialszym staje się, gdy można je odkrywać i poznawać z pomocą kogoś, kto kocha Kraków i pełen pasji o nim opowiada. Jedną z takich osób jest Pani Aneta, która potrafi zauroczyć tym cudownym Grodem każdego – od młodzieńca, po staruszka. Z ogromnej wiedzy i „przewodnickiego kunsztu” Pani Anety skorzystaliśmy po raz pierwszy i się nie zawiedliśmy. Było tak profesjonalnie, ciekawie i rzeczowo, że dodać możemy tylko jedno: …i na pewno nie ostatni! Dziękujemy za pokazanie nam zabytków i atrakcji Krakowa. Dziękujemy za zdradzenie kilku jego tajemnic oraz oprowadzenie nas po pięknych jego uliczkach – także po Brackiej, na której tym razem nie padał deszcz 😉 Pozdrawiamy i do zobaczenia ponownie!

  Kościół Mariacki, Podziemia Krakowa, Wawel – najważniejsze zabytki Krakowa

Pani Anetko,
Dziękujemy bardzo za wspaniałe oprowadzenie nas po Krakowie, czuliśmy się z Panią jakbyśmy się znali od lat. Usłyszeliśmy wiele ciekawych opowieści na temat tego pięknego miasta. Trudno jest wybrać z tego wszystkiego co najbardziej nam się podobało, zdania są podzielone, jednym najbardziej przypadła do gustu Katedra Wawelska, drugim Muzeum pod Sukiennicami (fantastyczne) innym zaś Kościół Mariacki. Jeszcze raz dziękujemy Pani za profesjonalizm i zaangażowanie. Gdy wrócimy do Krakowa a na pewno tak będzie, ponieważ jest w tym mieście jeszcze wiele do zobaczenia, to na “stówę” zgłosimy się do Pani, Pani Anetko.

  SMS od Pani Barbary Tomanek, którą wraz z Jej Gośćmi z Londynu oprowadzałam po Krakowie:

Bardzo dziękujemy za wspaniałe opowieści krakowskie i pięknie, ciekawie zrelacjonowaną historię – nie nudno lecz niezwykle interesująco. Dziewczyny są mega zadowolone i będziemy Panią polecać dalej. Jeszcze raz dzięki.

  Podróże w czasie z przewodnik Anetą

Szanowna Pani Aneto!
Po zakończeniu naszego pobytu w Polsce chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani za wspaniałą wycieczkę, którą mieliśmy razem z małżonką w Krakowie. Za pomocą najciekawszej informacji, otrzymaną bezpośrednio od Pani, dostaliśmy głębokie wrażenie pełnego uczucia wracania w czasy średniowiecza. Przepiękne opowiadanie Pani miało efekt maszyny czasu. W ciągu trzech godzin zostaliśmy zachwyceni nie tylko historią Krakowa oraz niezapomnianą erudycją Pani. Jesteśmy pewni, że nikt nie zrobi błędu jeśli swoje pierwsze i inne spotkania z Krakowem spędzi razem z Panią Anetą Dziedzic-Lis! Raz jeszcze dziękujemy serdecznie.
Pozdrawiamy!

  Chicago pozdrawia Smoka Wawelskiego 😉

W grudniu 2016 roku odwiedziła mnie moja siostra z siostrzenicą, które na stałe mieszkają w Chicago. Dla siostry była to pierwsza wizyta w Polsce po 30 latach, natomiast siostrzenica nigdy wcześniej w Polsce nie była. Skontaktowałam się z przewodnikiem po Krakowie i ustaliłyśmy, że 19 grudnia przyjedziemy do Krakowa, a Pani Aneta pokaże nam miasto. To był piękny spacer po Krakowie, z historią Polski, historią Krakowa. Odwiedziłyśmy najważniejsze dla każdego Polaka miejsca w Krakowie: Wzgórze Wawelskie, koronacyjną katedrę polskich królów, Dzwon Zygmunta, grobowce królewskie, grób Pary Prezydenckiej i Marszałka Józefa Piłsudskiego, Okno Papieskie, Uniwersytet Jagielloński, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza… Siostrzenica była zachwycona tak bogatą historią naszego kraju. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie Dziedzic-Lis za ten wspaniały spacer.

1 21 22 23 24 25 38