Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 19 20 21 22 23 38


  Po raz drugi gościłam szkołę ze Smęgorzowa

Za kulisami w teatrze im. Słowackiego

W honorowych lożach Teatru Słowackiego

Spacerowaliśmy 5 godzin po Krakowie Szlakiem historii i kultury polskiej. Na końcu zwiedzania Uczniowie oraz Nauczyciele mieli przyjemność zwiedzić Teatr Juliusza Słowackiego od kulis 🙂

 

  Biuro Podróży Szarpie Travel. Tym razem spacer z Właścicielami i Pracownikami

Pani Aneto,
w imieniu pracowników Biura Podróży Szarpie Travel bardzo serdecznie dziękujemy za pokazania nam Krakowa w taki sposób, że czujemy iż to dopiero początek naszej przygody. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem poznawania Krakowa w towarzystwie takiego Przewodnika. Doceniamy pełen profesjonalizm, wielką wiedzę, erudycję, poczucie humoru i rewelacyjny kontakt – to wszystko sprawiło, że czuliśmy się z Panią tak, jak życzylibyśmy każdemu turyście odwiedzającemu to niezwykłe miasto. Nawet słońce sprzyjało nam w tym jesiennym dniu. Każdej grupie szkolnej, firmowej, znajomym z branży turystycznej z całym przekonaniem rekomendujemy Pani usługi! Życzymy niesłabnącej pasji i jak najwięcej sygnałów zwrotnych, bo to co Pani robi i w jaki sposób to wykonuje zasługuje na najwyższe uznanie!

  Deszcz lał się strugami a Kazimierz Gości oczarował

Dzień dobry
Jest mi niezmiernie miło podziękować Pani, w imieniu swoim i moich pracowników, za tak wspaniałe spotkanie. Pani kunszt przewodnicki przebił niedogodności pogodowe. Po prostu oczarowała nas Pani swoja wiedzą, pasją i kulturą słowa. Potraktowanie nas jak swoich oczekiwanych gości dopełniło radości spędzonego z Panią czasu. Na pewno kontakt do Pani zachowamy i będziemy polecać znajomym.

  Dwa dni spacerowaliśmy z gimnazjalistami z Bydgoszczy

Zwiedzanie Krakowa z młodzieżą

Pod Wawelskim Smokiem

Z racji wykonywanego zawodu normą są dla mnie wiosenne wycieczki szkolne i zwiedzanie przy tej okazji miast w towarzystwie licencjonowanych przewodników. W moim osobistym rankingu ulubionych informatorów Pani Aneta zajmuje miejsce szczególne. To wyjątkowo ciepła, cierpliwa i pogodna osoba, która ujęła nas jeszcze dodatkowo swoją rozległą wiedzą i profesjonalizmem. Pani Anety słucha się z ogromną przyjemnością, bo opowiada o swoim mieście z pasją i niezwykle ciekawie. Polecamy usługi przewodnickie Pani Anety Dziedzic-Lis każdej grupie wiekowej!

  Super weekend z pracownikami Wodociągów w Głuchołazach

Dzień dobry Pani Aneto,
Serdecznie dziękuję za wspaniałe oprowadzenie nas po Krakowie. Tematem dzisiejszego dnia w pracy jest Pani, Pani profesjonalizm, sposób przekazania ciekawych, pięknych historii o Krakowie. Wielu z nas odwiedziło już Kraków, ale dzięki Pani obecności i przekazanych w sposób niezwykle interesujący informacji już na zawsze zostaną przez nas zapamiętane. Oczywiście serdecznie pozdrawia Panią Pan Grzegorz (wszystko „ponoć” wiedział o Krakowie), ale dzięki Pani stał się dla niego piękniejszy i tak naprawdę zagadkowy 😊. Gdyby był dzisiaj konkurs na największą ilość odwiedzin Pani profilu na stronach internetowych na pewniaka twierdzę, że wygrywa Pani 😊 tak zainspirowała Pani całą grupę.

1 19 20 21 22 23 38