Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 15 16 17 18 19 38


  Rodzinnie…

Bardzo gorąco polecam przewodnika po Krakowie – Panią Anetę Dziedzic-Lis. Zwiedzaliśmy z Panią Anetą Kraków w długi weekend majowy – było ciekawie, miło, profesjonalnie. Uzyskaliśmy również pomoc w kwestiach bardziej przyziemnych, ale ważkich dla udanego urlopu, tj. gdzie zjeść, czym dojechać w różne miejsca, co warto zobaczyć na tzw. własną rękę, ile przeznaczyć sobie czasu na różne krakowskie atrakcje, a co pominąć… 😉 Polecam tego przewodnika, ponieważ to bardzo życzliwa i pomocna osoba.

  1 maja Święto Pracy Rodacy 😉

Sanok pozdrawia najfajniejszego przewodnika po Krakowie!!! Pani Aneta to superowy przewodnik!!! Zwiedzanie z przewodnikiem zawsze (z czasów szkolnych) kojarzyłem jako nudy (upsss!). Żona uparła się, że chce dowiedzieć się czegoś więcej o Krakowie, a nie tylko gapić się na zabytki i pić kawę za kawą w kafejkach (nota bene bardzo miłych krakowskich kafejkach 😉 ) A, że na żonę nie ma rady, więc wynajęliśmy przewodnika po Krakowie. Pani Aneto! Odczarowała Pani moją opinię o zwiedzaniu z przewodnikiem i zaczarowała nas opowieściami, angdotkami, humoreskami. Pani sposób bycia, niewymuszony uśmiech, umiejętność dostosowania się do odbiorcy – chylę czoła, naprawdę. Dziękujemy. Będziemy polecać Pani usługi przewodnickie gdzie się da 🙂

  Początek długiego majowego weekendu, spacer po Kazimierzu…

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Anecie – przewodnikowi krakowskiemu, za bardzo sympatyczne oprowadzenie naszej rodziny po żydowskim Kazimierzu. Trzy godziny spaceru minęło nawet nie wiedzieliśmy kiedy, słuchając bardzo ciekawych opowieści o mieszkańcach Kazimierza. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji zagłębić się w kulturę czy tradycje Żydów, a to niesłychanie pasjonujący temat. Przewodnik po Krakowie, Pani Aneta, opowiadała nam o świętach żydowskich, dlaczego je obchodzą, ile trwają, kiedy i jak długo świętują, opowiadała jak było kiedyś i jak jest w obecnych czasach. Po tym zwiedzaniu Kazimierza z przewodnikiem rozważamy czy nie wybrać się do Krakowa na Festiwal Kultury Żydowskiej, aby na własne oczy (i uszy) zobaczyć (i usłyszeć) koncert Szalom na ulicy Szerokiej.
Dziękujemy Pani Aneto za wspaniale spędzony czas!

  Esencja Krakowa, czyli od Schindlera po mury obronne… 8 godzin zwiedzania – tylko dla wytrwałych

Pani Aneto! Dziękujemy za tak intensywne zwiedzanie Krakowa! Nasza mała grupa (4 osoby dorosłe) 21 kwietnia zwiedzała Kraków z najlepszym przewodnikiem po Krakowie – Panią Anetą Dziedzic-Lis. Rozpoczęliśmy od Fabryki Schindlera, następnie getto krakowskie, Kazimierz żydowski, Wzgórze Wawelskie z Katedrą Wawelską, Droga Królewska, kościół mariacki i na zakończenie Podziemia Rynku. To było baaardzo długie, intensywne zwiedzanie Krakowa, ale dzięki Pani Anecie poznaliśmy nieco lepiej historię Polski, Krakowa, poczuliśmy klimat tego miasta. Zdecydowanie polecamy przewodnika po Krakowie, Panią Anetę – bardzo sympatyną, wesołą osobę z ogromnym zasobem wiedzy. Będziemy Panią polecać!

  Kraków rodzinnie szlakiem legend

Sugerując się opiniami z internetu, spośród naprawdę bogatej oferty przewodników po Krakowie, zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Pani Anety Dziedzic-Lis. Zwiedzanie głównie ukierunkowane było na naszych synów, którzy mają po 8 i 10 lat. Okazało się jednak, że i my z mężem naprawdę wiele na tym spacerze skorzystaliśmy! Wspaniałe opowieści Pani Przewodnik o koronacjach królewskich, artystach młodopolskich, skandalach krakowskich, coś czego z pewnością nie uczono nas na lekcjach historii czy języka polskiego. Naprawdę warto było wybrać się na zwiedzanie Krakowa w towarzystwie i z komentarzem tak znakomitego przewodnika po Krakowie jakim jest Pani Aneta! Polecamy tego przewodnika po Krakowie. Spacer z Panią Anetą to gratka i gwarancja zadowolenia.

1 15 16 17 18 19 38