Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 18 19 20 21 22 38


  Grudniowa sobota z grupą z Prószkowa

Witam Pani Aneto,
Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni. Spacer po Kazimierzu był bardzo ciekawy. Sposób przekazywania wiedzy przez Panią Anetę był bardzo zrozumiały oraz jasny. Pani Aneta w interesujący sposób przekazała nam wiele ciekawostek. Pani Aneta jest osobą bardzo otwartą oraz miłą. Jak najbardziej polecam korzystanie z usług Pani Anety.

  Oświata Travel Opole

Kraków to pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna ….
a pięknieje dzięki takim przewodnikom, jak Aneta która opowiada z pasją o swoim mieście, o historii która była, która jest wszechobecna w każdym kawałku tego pięknego miasta. Aneta potrafi sprzedać najciekawsze smaczki tego miasta, ciekawostki oraz legendy bez których Kraków by nie istniał.
Współpracujemy ze sobą już od wielu lat i nie wyobrażam sobie spacerować z grupami po Krakowie bez Anety, oprowadzanie po Podziemiach Rynku oraz Wawelu w jej wykonaniu jest podróżą w czasie, którą polecam Każdemu.

  Świetna, interesująca sią historią młodzież z Ostrołęki. Całe szczęście, że zwiedzaliśmy z zestawami tour guide, ponieważ pogoda była zdecydowanie mroźno-szalikowa, a dzięki słuchawkom w uszach opowieści słyszały największe zmarzluchy 🙂

Pozwoli Pani, że wyrażę opinię uczestników naszego pielgrzymowania po Polsce w tak ważnych dla nas miejscach takich jak Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym przebywaliśmy w sobotę 2 grudnia 2017 r. biorąc między innymi udział w tak ważnym wydarzeniu jak zawierzenie naszego Liceum Klasycznego oraz szkoły Podstawowej Matce Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski.
Żywa lekcja historii!
Następnie w niedzielny poranek udaliśmy się w dalsze wędrowanie autokarem do Krakowa, w celu pokazania naszym uczniom dziedzictwa kulturowego Polski. Po przyjeździe do Krakowa spotkaliśmy się z przewodnikiem po Krakowie Anetą Dziedzic-Lis. Następnie pomaszerowaliśmy z Panią przewodnik na Rynek Krakowski, aby wysłuchać barwnej opowieści o historii tego miejsca. Muszę przyznać, że wszyscy uczestnicy z zainteresowaniem słuchali opowiadania przewodnika o historii Krakowa, a w szczególności o Krakowskim Rynku, pomimo nieprzyjaznej pogody, sączył się na nas z Nieba drobny kapuśniaczek. Następnie udaliśmy się na Wawel, aby zobaczyć na żywo dzieje Polski. Forma opowiadania jaką przyjęła Pani przewodnik była dla wszystkich bardzo interesująca, szczególnie gdy z takim zapałem i pasją opowiadała nam Pani o naszych władcach oraz innych naszych wielkich rodakach, których groby znajdują się w Katedrze Wawelskiej. Muszę przyznać, że nasza młodzież z zaciekawieniem i uwagą słuchała Pani opowiadania o historii naszych dziejów. Forma przekazu poprzez system słuchawkowy tour guide to strzał w dziesiątkę. Wejście na wieżę w celu dotknięcia Dzwonu Zygmunta to dla wielu naszych uczniów, którzy byli w Krakowie po raz pierwszy, niezwykłe przeżycie. Dlatego też będę polecał innym zainteresowanym Pani żywą lekcję opowiadającą o zabytkach Krakowa a jednocześnie Dziejach Polski.

  Jesień, zimno, ale spacerujemy i podziwiamy miasto

Pod pomnikiem Adama Mickiewicza

W odwiedzinach u Adasia 😉

Pani Aneto,
bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną podróż po Krakowie. Jesteśmy pod wrażeniem Pani znakomitych opowieści o Krakowie, jego zabytkach oraz ludziach, którzy tworzyli ten niesamowity klimat tego niezwykłego miasta. Potrafiła Pani zaciekawić nas swoimi opowieściami w takim stopniu, że chcielibyśmy ponownie powrócić do tego królewskiego miasta, i usłyszeć jeszcze więcej ciekawych historii, które powodują, że coś przyciąga nas jak magnes do Krakowa. Serdecznie dziękujemy Pani Aneto i życzymy, aby Pani znajomość Krakowa i jego historii mogła być przekazana jak największej liczbie naszych Rodaków i gości z zagranicy.

1 18 19 20 21 22 38