Warning: Undefined variable $podstrona in /var/public/vhosts/krakow-przewodnicy.pl/main_krakow_przewodnicy.php on line 145 Opinie o Przewodniku po Krakowie - zobacz jak oceniają mnie moi Goście

Przewodnik po Krakowie - opinie Zwiedzających


1 2 3 38

Trzaskający grudniowy mróz, a my trzy dni zwiedzamy Kraków z przesympatycznymi seniorami PTTK Olsztyn :)

Klub Krajoznawców PTTK przy UTW w Olsztynie istnieje już od 1997 roku. Aktualnie liczy prawie 200 członków.
Pani Aneto,
W imieniu wszystkich uczestników bardzo bardzo dziękuję za pokazanie nam zabytków Krakowa w nadzwyczaj interesujący sposób. Jesteśmy oczarowani Pani wiedzą, wysoką kulturą osobistą i przepięknym językiem polskim, w którym przybliżyła nam Pani te zabytki i historię Krakowa, królewskiego miasta Polski. Będziemy Panią długo pamiętać i podawać jako przykład wspaniałego przewodnika i polecać następnym grupom. Życzymy wszystkiego najlepszego i tonę zdrowia!!!!! Jeśli kiedykolwiek zawita Pani na naszą piękną Warmię, to proszę o kontakt. Chętnie opowiem o naszym mieście i okolicy.
W imieniu 41 uczestników naszej wycieczki i naszego klubu PTTK raz jeszcze przekazuję piękne podziękowania!!!!!

Piątoklasiści odkrywają Stare Miasto

W dniu 6.10.2023r. byliśmy na jednodniowej wycieczce w Krakowie z uczniami 5 klasy. Korzystaliśmy z Pani usługi oprowadzania wycieczki po Wzgórzu Wawelskim oraz Starym Mieście. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prezentowania informacji i ciekawych opowieści odpowiednich do wieku dzieci. Dużą zaletą jest korzystanie z zestawów słuchawkowych. Chętnie polecimy Pani usługi innym wychowawcom organizującym wycieczkę do Krakowa.

Popołudniowy spacer po Starym Mieście

Pani Aneta Dziedzic-Lis jest wyjątkowo otwartym, sympatycznym, a nade wszystko kompetentnym przewodnikiem po Krakowie. Już po kilku chwilach współpracy da się odczuć pełną pasję, zaangażowanie i szeroką wiedzę na temat historii Krakowa i jego zabytków. Swoimi opowieściami potrafi zainteresować młodzież i dorosłych, sprawiając, że ulice, budynki czy pomniki przestają być zwykłymi, bezrefleksyjnie pomijanymi obiektami w przestrzeni miejskiej. W zwiedzanych miejscach odkrywa pasjonującą przeszłość, a tym samym pomaga zrozumieć kulturowe dziedzictwo Krakowa.

LO z Klimontowa

Pani Aneta wspaniały przewodnik. Bardzo ciekawie i rzeczowo opowiada o zabytkach krakowskich przeplatając ciekawostkami. Wśród młodzieży wzbudza ogromne zainteresowanie. Nawiązuje z nimi cudowny kontakt. Przewodnik nie tylko z ogromną wiedzą i pasją ale szerokim uśmiechem i zaangażowaniem. Osoba wyrozumiała i potrafiąca przyciągać uwagę tych wszystkich, których oprowadza po Krakowie. Godna polecenia.

Licealiści z Sanoka

Wspaniała przewodniczka, kreatywna, z ogromną wiedzą, potrafi dostosować czas, tempo i treści do oczekiwań grupy. Największy atut to umiejętność przekazania treści w ciekawy, inspirujący sposób, pełen anegdot i ciekawostek. Szczerze polecam :)

Uczniowie klasy 4 podstawowej

27.09.2023 mieliśmy przyjemność zwiedzać Kraków z Panią Anetą. Było świetnie. Pani Aneta energicznie i sprawnie pokazała nam najciekawsze zakątki Krakowa. Potrafiła zainteresować uczniów prezentowanymi informacjami i ciekawostkami o zwiedzanych obiektach. Na pewno jeszcze wrócimy by poznać kolejne ciekawe miejsca w Krakowie. Polecam przewodniczkę.

Zjazd rodzinny w Krakowie. Takie niedziele to ja lubię 🙂

Zwiedzałam Kraków z Panią Anetą już dwa razy.
Pierwszy raz we wrześniu na wyjeździe rodzinnym, w bardzo zróżnicowanej wiekowo grupie (74 l.- 12l.) Wydawać by się mogło, że trudno będzie zadowolić wszystkich. A jednak… Pani Aneta dała radę. Jej barwne opowieści o Janie Matejce, jego charakternej żonie, Wicie Stwoszu, architekturze Krakowskiej Starówki zachwyciły wszystkich uczestników naszej eskapady. Humor, wdzięk, a przede wszystkim wiedza Pani Anety wzbudza szczery podziw. Zatem, gdy organizowałam wycieczkę szkolną do Krakowa dla grupy moich nastoletnich uczniów, nie szukałam już innego przewodnika. Tym razem trasa zwiedzania była zupełnie inna - rozpoczęliśmy od Kazimierza, a zakończyliśmy na Starym Mieście. Było ciekawie i bardzo przyjemnie.

1 2 3 38