Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem - sprawdź nas na FB
Zwiedzanie Krakowa - po polsku i rosyjsku
  • Kraków Przewodnik - zwiedzanie w języku polskim
  • Kraków Przewodnik - zwiedzanie w języku rosyjskim
  • +48 609 652 517

Przewodnik po Krakowie - Kraków - zabytki, zwiedzanie i wycieczki

Zadzwoń: +48 609 652 517

Zawsze oddzwaniamy ;)

Zwiedzanie Krakowa - opinie


Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni. Spacer po Kazimierzu był bardzo ciekawy. Sposób przekazywania wiedzy przez przewodnika Panią Anetę był bardzo zrozumiały oraz jasny. Jak najbardziej polecam korzystanie z usług tego przewodnika po Krakowie.

Kraków to pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna .... a pięknieje dzięki takim przewodnikom, jak Aneta która opowiada z pasją o swoim mieście, o historii która była, która jest wszechobecna w każdym kawałku tego pięknego miasta. Ten przewodnik jak nikt inny potrafi sprzedać najciekawsze smaczki tego miasta, ciekawostki oraz legendy bez których Kraków by nie istniał. Współpracujemy ze sobą już od wielu lat i nie wyobrażam sobie spacerować z grupami po Krakowie bez Anety, oprowadzanie po Podziemiach Rynku oraz Wawelu w jej wykonaniu jest podróżą w czasie, którą polecam Każdemu.

(...) Po przyjeździe do Krakowa spotkaliśmy się z przewodnikiem po Krakowie Anetą Dziedzic-Lis... Muszę przyznać, że pomimo nieprzyjaznej pogody, nasza młodzież z zaciekawieniem i uwagą słuchała opowiadania pani przewodnik o historii naszych dziejów. Forma przekazu poprzez system słuchawkowy tour guide to strzał w dziesiątkę. Wejście na wieżę w celu dotknięcia Dzwonu Zygmunta to dla wielu naszych uczniów, którzy byli w Krakowie po raz pierwszy, niezwykłe przeżycie.

(...) Kazimierz, Wawel, Stare Miasto w opowieściach Pani Przewodnik stawały się miejscami tętniącymi życiem. Ze względu na odpowiednio dobrany względem osiemnastoletnich słuchaczy język, słuchanie historii stało się dla nas nie tyle obowiązkiem, co zaskakującą przyjemnością. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą wycieczkę po Krakowie, za dzielenie się swoją wiedzą w sposób profesjonalny, ciekawy a zarazem przystępny dla nas, za miłą atmosferę i uroczy uśmiech

(...) serdecznie dziękujemy za wspólną podróż po Krakowie. Jesteśmy pod wrażeniem znakomitych opowieści o Krakowie Pani przewodnik, jego zabytkach oraz ludziach, którzy tworzyli ten niesamowity klimat tego niezwykłego miasta. Pani przewodnik potrafiła zaciekawić nas swoimi opowieściami w takim stopniu, że chcielibyśmy ponownie powrócić do tego królewskiego miasta, i usłyszeć jeszcze więcej ciekawych historii, które powodują, że coś przyciąga nas jak magnes do Krakowa...

Spacerowaliśmy 5 godzin po Krakowie Szlakiem historii i kultury polskiej. Na końcu zwiedzania Uczniowie oraz Nauczyciele mieli przyjemność zwiedzić Teatr Juliusza Słowackiego od kulis :)

(...) Jesteśmy pod wielkim wrażeniem zwiedzania Krakowa w towarzystwie takiego Przewodnika. Doceniamy pełen profesjonalizm, wielką wiedzę, erudycję, poczucie humoru i rewelacyjny kontakt – to wszystko sprawiło, że czuliśmy się z Panią tak, jak życzylibyśmy każdemu turyście odwiedzającemu to niezwykłe miasto. Nawet słońce sprzyjało nam w tym jesiennym dniu...

(..) Pani kunszt przewodnicki przebił niedogodności pogodowe. Pani przewodnik po prostu oczarowała nas swoją wiedzą, pasją i kulturą słowa. Potraktowanie nas jak swoich oczekiwanych gości dopełniło radości spędzonego z Panią czasu. Na pewno kontakt do Pani zachowamy i będziemy polecać znajomym.

Z racji wykonywanego zawodu normą są dla mnie wiosenne wycieczki szkolne i zwiedzanie przy tej okazji miast w towarzystwie licencjonowanych przewodników. W moim osobistym rankingu ulubionych informatorów Pani Aneta zajmuje miejsce szczególne. To wyjątkowo ciepła, cierpliwa i pogodna osoba, która, mimo młodego wieku, ujęła nas jeszcze dodatkowo swoją rozległą wiedzą i profesjonalizmem. (...) Polecamy usługi przewodnickie Pani Anety Dziedzic-Lis każdej grupie wiekowej!

Serdecznie dziękuję za wspaniałe oprowadzenie nas po Krakowie. Tematem dzisiejszego dnia w pracy jest Pani Przewodnik, pani profesjonalizm, sposób przekazania ciekawych, pięknych historii o Krakowie. (...) Gdyby był dzisiaj konkurs na największą ilość odwiedzin Pani profilu na stronach internetowych na pewniaka twierdzę, że wygrywa Pani 😊 tak zainspirowała Pani całą grupę.

Jako organizatorka wycieczki edukacyjnej przedszkola POGODA z Oldrzychowic /Czechy/, skontaktowałam się z Panią przewodnik Anetą Dziedzic-Lis i nie żałuję. Nasza najlepsza pani przewodnik swoją ogromną znajomość dziejów Krakowa i wielką wiedzę o historii Polski przekazywała nam z dużą energią i stale na uśmiechu. Potrafiła informacje z dawnych lat, smutne i wręcz tragiczne, podać tak rodzicom, że byli pełni podziwu, że i tak można przekazywać wątki historyczne.

... czuliśmy się z Panią Przewodnik jakbyśmy się znali od lat. Usłyszeliśmy wiele ciekawych opowieści na temat Krakowa. Trudno jest wybrać z tego wszystkiego co najbardziej nam się podobało, zdania są podzielone, jednym najbardziej przypadła do gustu Katedra Wawelska, drugim Muzeum pod Sukiennicami (fantastyczne) innym zaś Kościół Mariacki ...

Bardzo dziękujemy Pani Przewodnik za wspaniałe opowieści krakowskie i pięknie, ciekawie zrelacjonowaną historię - nie nudno lecz niezwykle interesująco. Dziewczyny są mega zadowolone i będziemy Panią polecać dalej. Jeszcze raz dzięki.

... chcielibyśmy serdecznie podziękować pani przewodnik po Krakowie za wspaniałą wycieczkę, ktorą mieliśmy razem z małżonką w Krakowie ... Przepiękne opowiadanie Pani miało efekt maszyny czasu. W ciągu trzech godzin zostaliśmy zachwyceni nie tylko historią Krakowa oraz niezapomnianą erudycją przewodnika.

Zadzwoniłem, ustaliliśmy szczegóły i umówiliśmy się na zwiedzanie Krakowa. Wraz ze mną były jeszcze dwie moje znajome, więc spacer przebiegał w bardzo wesołej i nieco prywatnej atmosferze. Pani Aneta potrafi skrócić dystans pomiędzy sobą a swoimi gośćmi i po 15 minutach czuliśmy się jak na spacerze z dobrą znajomą. (...) Nasze zwiedzanie Krakowa nie odbyło się tą jedną najsłynniejszą trasą turystyczną Krakowa, czyli Drogą Królewską, zaglądaliśmy po drodze w różne mniej uczęszczane zakamarki miasta.

Naprawdę przyjemne zwiedzanie Krakowa? Najlepszy przewodnik po Krakowie? Krakowskie zabytki podane w ciekawej, interesującej a zarazem zabawnej formie? Tak, ale pod warunkiem, że zwiedzanie Krakowa odbywa się z Panią Anetą Dziedzic-Lis :) (...) Już podczas rozmowy telefonicznej, etapu planowania Pani Przewodnik okazała się bardzo pomocną: doradziła nam noclegi, przysłała rozpiskę tramwajów i podpowiedziała którym gdzie dojedziemy, poleciła nam restauracje i kluby na wieczór, zarezerwowała nam super grę w Escape Room (...) To był super weekend w Krakowie.

Chciałbym serdecznie podziękować przewodnikowi po Krakowie, Pani Anecie Dziedzic-Lis za oprowadzenie naszej 45-osobowej grupy po Krakowie. Wszyscy uczestnicy zgodnie orzekli, że taki przewodnik to skarb, że zwiedzanie Krakowa z Panią było prawdziwą przyjemnością. (...) Trochę żałowaliśmy, że nie zdecydowaliśmy się na wypożyczenie zestawów słuchawkowych na czas zwiedzania, ponieważ z słuchawkami na pewno wszyscy doskonale by wszystko słyszeli, mimo że było nas 45 osób. Jeszcze raz dziękujemy i będziemy Panią polecać jako najlepszego przewodnika po Krakowie.

Pani Aneta to super przewodnik! Wszystko pomogła nam zorganizować, kiedy wybierałyśmy się na zwiedzanie Krakowa. Zarezerwowała nam zwiedzanie Komnat Reprezentacyjnych na Zamku Wawelskim, pyszny i niedrogi obiad w restauracji, no i oczywiście pięknie oprowadziła nas po Krakowie. Każdemu możemy polecić przewodnika po Krakowie - Panią Anetę Dziedzic-Lis.

Po Krakowie oprowadziła nas Pani Aneta - przewodnik po Krakowie. My, czyli nauczyciele, Rodzice, oraz oczywiście dzieci, wszyscy byli pod wielkim wrażeniem Pani Anety. Miła, uśmiechnięta, sympatyczna, zadawała dzieciom pytania, odpowiadała na pytania dzieci, przekazała w bardzo przystępny sposób mnóstwo informacji, nie zamęczała dzieci niepotrzebnymi szczegółami czy datami, dzieci słuchały Pani Anety z niekłamanym zainteresowaniem. Bardzo polecamy Panią Anetkę jako przewodnika po Krakowie dla grup szkolnych.

Przewodnik po Krakowie

Szanowni Państwo

Skoro znaleźliście się na tej stronie, to znaczy że wybieracie się Państwo na wycieczkę do Krakowa. A skoro chcą Państwo zwiedzić Kraków, to znaczy że konieczny będzie przewodnik po mieście. I nie ma najmniejszego znaczenia, czy będzie to pobyt indywidualny, rodzinny, z uczniami, romantyczny weekend z żoną, czy pielgrzymka z parafią - trafili Państwo na odpowiednią stronę - chętnie zaplanuję Państwu czas, zarezerwuję hotel, restaurację czy wybrane z licznych krakowskich atrakcji - podpowiem i zaopiekuję się! I to co najważniejsze - oczywiście oprowadzę, pokazując najciekawsze zabytki i zakątki - wciąż oficjalnej stolicy Polski - Krakowa ;) Zdecydowanie Kraków jest wart zwiedzania z przewodnikiem.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

 

Zapraszam do zapoznania się z opiniami Moich Gości - Wszyscy byli zadowoleni z moich usług jako przewodnik po Krakowie ;) Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim, przewodnikiem po Ojcowskim Parku Narodowym, Krakowskich Podziemiach i muzeach oraz pilotem wycieczek. Posiadam szeroką wiedzę, kilkuletnie doświadczenie - i to co najważniejsze - poczucie humoru i pozytywne nastawienie. ;) Z chęcią oprowadzam wycieczki po Krakowie - jego historia to jedna z moich największych pasji.

Chętnie pokażę Państwu Kraków takim, jakim go lubię najbardziej (nie tylko jako przewodnik). Kraków to miasto, które zachwyca o każdej porze roku - zawsze ma coś ciekawego swoim Gościom do zaoferowania. Zapraszam do zapoznania się z proponowanymi trasami zwiedzania Krakowa - gwarantuję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz standardowej Drogi Królewskiej, czy Kazimierza z chęcią i uśmiechem, podczas wycieczki oprowadzę Państwa np. szlakiem królewskich żon i kochanek, czy pokażę Kraków nocą. Młodzieży szkolnej chętnie pokażę Magiczny Kraków oczami Stanisława Wyspiańskiego, oraz opowiem o wielkim malarzu Janie Matejce zdradzając pewne sekrety z życia mistrza. Zapalonych i wytrwałych turystów zapraszam na całodzienny lub dwudniowy zwiedzanie - maraton z przewodnikiem po Krakowie, po którym zaczną wychodzić nie na dwór, a na pole... A tych bardziej leniwych zapraszam na krótką przejażdżkę po Starym Mieście lub zwiedzanie Krakowa i Nowej Huty z okien samochodu.

Przewodnik po Krakowie

 

Jeśli zależy Państwu, aby pobyt w Krakowie przebiegł “bezawaryjnie” służę swoją pomocą. Chętnie podejmę się nie tylko roli przewodnika oprowadzającego wycieczki po Krakowie, ale opiekuna, który zadba o Państwa wygodę i zadowolenie. Służę pomocą w znalezieniu noclegu, mogę kupić lub zarezerwować bilety do muzeów czy na wystawę. Podpowiem gdzie smacznie zjeść, odbiorę Państwa z lotniska czy z dworca, jako pilot pojadę z Państwem do Wieliczki, Bochni, Oświęcimia, Kalwarii Zebrzydowskiej, czy Zakopanego. Zarezerwuję posiłek, wskażę gdzie zaparkować samochód lub autokar, dokąd wybrać się na zakupy w przerwie wycieczki. Jednym słowem będę do usług nie tylko jako przewodnik po Krakowie ale bardziej  dobrym duchem, który zadba, aby Państwa pobyt w Krakowie był przyjemny i radosny, aby nic nie popsuło Państwu urlopu, a z wizyty w Krakowie zostały Państwu tylko miłe wspomnienia.

Przewodnik oprowadzanie Krakow

 

Serdecznie zapraszam!
Aneta Dziedzic-Lis

Przewodnik po Krakowie - Kraków, oprowadzanie, zwiedzanie i wycieczki po Krakowie


... Zwiedzaliśmy Kraków w deszczu, ale z uśmiechniętą panią przewodnik nikt nawet tego nie zauważał.

Przeczytałam na stronie www.krakow-przewodnicy.pl, że aby zorganizować pobyt, zwiedzanie Krakowa, atrakcje w Krakowie, najlepiej zasięgnąć informacji u źródła, czyli u przewodnika po Krakowie. Moi teście obchodzili akurat 35 rocznicę ślubu, więc uradziliśmy z rodziną, że zafundujemy Rodzicom weekend w Krakowie. Przejrzałam oferty przewodników w internecie i zdecydowałam się zadzwonić do Pani Anety Dziedzic-Lis, która na swojej stronie obiecywała pomoc w organizacji takiego wyjazdu. Pani Aneto - nie pomyliłam się!

Zwiedzanie Krakowa z tak miłą i kompetentną przewodnik było wielką przyjemnością. Dzięki Pani wiedzy poszerzyliśmy nasze horyzonty, a przy tym mamy ochotę na więcej! Jestem przekonana, że po raz kolejny zagościmy w Krakowie i umówimy się z Panią na wycieczkę po pięknej historii tego miasta! :-)

Wiedza i sposób opowiadania przewodnika o dawnych dziejach Krakowa pozwoliły nam (opiekunom i uczniom) przenieść się w dawne czasy tego przepięknego miasta.Bardzo spodobało nam się to, że przewodnik umiała fantastycznie zaciekawić naszych gimnazjalistów opowiadając wszystko co ważne ale "bez przynudzania". To była ogromna lekcja historii. Widać że przewodnik wkłada w swoją pracę ogrom serca. To jest piękne.

Przewodniczka od samego początku zainteresowała dzieci opowieściami o dawnym Krakowie, umiejętnie wplatała liczne legendy krakowskie w historię zwiedzanych miejsc.(...) Następnie pojechaliśmy do Ojcowa, gdzie zobaczyliśmy Maczugę Herkulesa, Zamek w Pieskowej Skale, kościół na wodzie. Nocowaliśmy w samym środku Ojcowskiego Parku Narodowego. (...) Czas zwiedzania dobiegł końca i musieliśmy pożegnać panią przewodnik, która życzliwie, ciepło i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania dzieci.

Bardzo dziękujemy Pani Anecie - Przewodnik po Krakowie - za wielce ciekawą podróż w przeszłość. Uczniowie – i pozostali uczestnicy wycieczki po Krakowie – byli bardzo zadowoleni i gorąco podziękowali Przewodnik. Natomiast dla mnie osobiście było to już drugie tak ciekawe zwiedzanie Krakowa z Panią Anetą. Mam nadzieję, że nie ostatnie, że za jakiś czas przywiozę tu kolejną grupę uczniów, by znowu poprosić Panią Anetę o pokazanie nam zakątków Krakowa.