Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem - sprawdź nas na FB
Zwiedzanie Krakowa - po polsku i rosyjsku
  • Kraków Przewodnik - zwiedzanie w języku polskim
  • Kraków Przewodnik - zwiedzanie w języku rosyjskim
  • +48 609 652 517

Przewodnik po Krakowie - Kraków - zabytki, zwiedzanie i wycieczki

Zadzwoń: +48 609 652 517

Zawsze oddzwaniamy ;)

Zwiedzanie Krakowa - opinie

10.06.2016 Wiedza i sposób opowiadania przewodnika o dawnych dziejach Krakowa pozwoliły nam (opiekunom i uczniom) przenieść się w dawne czasy tego przepięknego miasta.Bardzo spodobało nam się to, że przewodnik umiała fantastycznie zaciekawić naszych gimnazjalistów opowiadając wszystko co ważne ale "bez przynudzania". To była ogromna lekcja historii. Widać że przewodnik wkłada w swoją pracę ogrom serca. To jest piękne.

9-10.06.2016 Przewodniczka od samego początku zainteresowała dzieci opowieściami o dawnym Krakowie, umiejętnie wplatała liczne legendy krakowskie w historię zwiedzanych miejsc.(...) Następnie pojechaliśmy do Ojcowa, gdzie zobaczyliśmy Maczugę Herkulesa, Zamek w Pieskowej Skale, kościół na wodzie. Nocowaliśmy w samym środku Ojcowskiego Parku Narodowego. (...) Czas zwiedzania dobiegł końca i musieliśmy pożegnać panią przewodnik, która życzliwie, ciepło i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania dzieci.

24.05.2016 Bardzo dziękujemy Pani Anecie - Przewodnik po Krakowie - za wielce ciekawą podróż w przeszłość. Uczniowie – i pozostali uczestnicy wycieczki po Krakowie – byli bardzo zadowoleni i gorąco podziękowali Przewodnik. Natomiast dla mnie osobiście było to już drugie tak ciekawe zwiedzanie Krakowa z Panią Anetą. Mam nadzieję, że nie ostatnie, że za jakiś czas przywiozę tu kolejną grupę uczniów, by znowu poprosić Panią Anetę o pokazanie nam zakątków Krakowa.

06.05.2016 Chcielibyśmy serdecznie podziękować przewodnik po Krakowie Anecie Dziedzic-Lis za fantastyczną wycieczkę po Krakowie (...) Już drugi raz korzystaliśmy z jej usług i niezmiennie jesteśmy zachwyceni jej profesjonalizmem, sposobem przekazywania informacji. (...) Podczas wycieczki nasi uczniowie przyznali jej tytuł "Najlepszego Przewodnika po Krakowie". Długo będziemy pamiętali jej życzliwość, pomoc, zaangażowanie i humor. Pani Aneta posiada cenną umiejętność, charakteryzującą dobrego przewodnika: potrafi zaciekawić młodzież.

1-3.05.2016 Byliśmy w Krakowie wielokrotnie, ale ostatni pobyt uważamy za najbardziej udany dzięki szerokiej wiedzy i umiejętności tworzenia przemiłej atmosfery podczas zwiedzania Krakowa przez Panią Przewodnik. Mam nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy przy naszym kolejnym wyjeździe

30.04-01.05.2016 (...) nasz 11-letni syn z wielkim żalem wyjeżdżał z Krakowa - byliśmy zachwyceni sposobem w jaki przewodnik oprowadzała nas po Wawelu i po muzeum im.Oskara Shindlera - szczególnie, że tematyka była trudna a jako doświadczony przewodnik przedstawiła ją w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Szczerze Panią przewodnik polubiliśmy za ciepło którym Pani emanuje i wielkie zaangażowanie podczas naszej wycieczki - z pewnością wrócimy jeszcze na zwiedzanie Krakowa i zwrócimy się z prośbą o ponowne towarzyszenie nam

27.04.2016 (...) pomimo, że aura nas nie rozpieszczała, w tak miłym towarzystwie nie odczuliśmy nieustającego deszczu zbyt dotkliwie. Dzieciaki słuchały z zainteresowaniem przekazywanych przez Panią Przewodnik informacji, zapamiętali bardzo dużo, szczególnie utkwiły im w pamięci liczne anegdoty i legendy przywoływane przez Panią

26.04.2016 Zwiedzanie Krakowa z Przewodnikiem Anetą to zdecydowanie jedna z najlepszych podróży historycznych jakie mieliśmy okazję przeżyć. Język, jakim przewodnik się posługuje jest przystępny i zrozumiały dla wszystkich jednocześnie na tyle kreatywny i elastyczny, że słucha się z ogromnym zaciekawieniem. W każdym momencie w trakcie wycieczki istniała możliwość zadawania pytań, dopytywania oraz dialogu, który nawiązywał pozytywne relacje.

6.11.2015 Przewodnik Aneta opowiada tak ciekawie, że mimo iż jesteśmy klasą o mieszanym profilu, wszyscy byli zainteresowani, ponieważ opowiadane przez Panią przewodnik historie potrafią zaciekawić każdego, nie tylko osoby interesujące się historią. Przewodnik cały czas w trakcie wycieczki była uśmiechnięta, i widać że sprawiło jej to taką samą przyjemność jak nam. :)

12.10.2015 Jak co roku razem z młodzieżą gimnazjalną z Wolicy odbywamy wycieczki po Krakowie. Po raz trzeci skorzystaliśmy z fachowej pomocy Przewodnika po Krakowie p. Anety Dziedzic-Lis. (...) W ciekawy i interesujący sposób bez "przynudzania" pani przewodnik potrafi oczarować uczniów. (...) Zresztą, nie dziwię się uczniom - ja i inni opiekunowie jesteśmy pod dużym wrażeniem wiedzy i osobowości pani Anety.

25.09.2015 Już trzykrotnie korzystałam z pomocy p. Anety jako przewodnika po wystawie w „Fabryce Schindlera”. Młodzież gimnazjum jest zapewne odbiorcą niełatwym (...) a jednak tym razem było inaczej i to dzięki osobie przewodnika - Anety.

09.09.2015 Tajemnice Kazimierza, ciekawe opowieści, cudowny spacer po Drodze Królewskiej w Krakowie! Jesteśmy zachwyceni tym co i w jaki sposób, z dużą swadą, opowiedziano nam podczas trasy. Przewodnik po Krakowie - Aneta Dziedzic-Lis potrafiła zarazić nas swoim entuzjazmem i nie przeraziła Jej nasza duża, mało cierpliwa i wiele oczekująca od przewodnika po Krakowie grupa osób niepełnosprawnych.

08.06.2015 Pani Aneta - przewodnik po Krakowie, oprowadza nasze grupy młodzieży jak i grupy dorosłych. Turyści wracają zawsze zachwyceni jej kulturą osobistą, wiedzą, profesjonalizmem i poczuciem humoru. Przewodnik Aneta oprowadzając potrafi oczarować miastem.

15.08.2015 Pani Aneto przede wszystkim przekazuję pozdrowienia od dzieci, które bardzo serdecznie Panią wspominają. Z założenia zwiedzanie Krakowa miało być głównie dla nich, ale my z mężem dziękujemy, że przemyciła Pani w swych opowieściach i historie dorosłe….

Przewodnik po Krakowie

Szanowni Państwo

Skoro znaleźliście się na tej stronie, to znaczy że wybieracie się Państwo na wycieczkę do Krakowa. A skoro chcą Państwo zwiedzić Kraków, to znaczy że konieczny będzie przewodnik po mieście. I nie ma najmniejszego znaczenia, czy będzie to pobyt indywidualny, rodzinny, z uczniami, romantyczny weekend z żoną, czy pielgrzymka z parafią - trafili Państwo na odpowiednią stronę - chętnie zaplanuję Państwu czas, zarezerwuję hotel, restaurację czy wybrane z licznych krakowskich atrakcji - podpowiem i zaopiekuję się! I to co najważniejsze - oczywiście oprowadzę, pokazując najciekawsze zabytki i zakątki - wciąż oficjalnej stolicy Polski - Krakowa ;) Zdecydowanie Kraków jest wart zwiedzania z przewodnikiem.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

 

Zapraszam do zapoznania się z opiniami Moich Gości - Wszyscy byli zadowoleni z moich usług jako przewodnik po Krakowie ;) Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim, przewodnikiem po Ojcowskim Parku Narodowym, Krakowskich Podziemiach i muzeach oraz pilotem wycieczek. Posiadam szeroką wiedzę, kilkuletnie doświadczenie - i to co najważniejsze - poczucie humoru i pozytywne nastawienie. ;) Z chęcią oprowadzam wycieczki po Krakowie - jego historia to jedna z moich największych pasji.

Chętnie pokażę Państwu Kraków takim, jakim go lubię najbardziej (nie tylko jako przewodnik). Kraków to miasto, które zachwyca o każdej porze roku - zawsze ma coś ciekawego swoim Gościom do zaoferowania. Zapraszam do zapoznania się z proponowanymi trasami zwiedzania Krakowa - gwarantuję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz standardowej Drogi Królewskiej, czy Kazimierza z chęcią i uśmiechem, podczas wycieczki oprowadzę Państwa np. szlakiem królewskich żon i kochanek, czy pokażę Kraków nocą. Młodzieży szkolnej chętnie pokażę Magiczny Kraków oczami Stanisława Wyspiańskiego, oraz opowiem o wielkim malarzu Janie Matejce zdradzając pewne sekrety z życia mistrza. Zapalonych i wytrwałych turystów zapraszam na całodzienny lub dwudniowy zwiedzanie - maraton z przewodnikiem po Krakowie, po którym zaczną wychodzić nie na dwór, a na pole... A tych bardziej leniwych zapraszam na krótką przejażdżkę po Starym Mieście lub zwiedzanie Krakowa i Nowej Huty z okien samochodu.

Przewodnik po Krakowie

 

Jeśli zależy Państwu, aby pobyt w Krakowie przebiegł “bezawaryjnie” służę swoją pomocą. Chętnie podejmę się nie tylko roli przewodnika oprowadzającego wycieczki po Krakowie, ale opiekuna, który zadba o Państwa wygodę i zadowolenie. Służę pomocą w znalezieniu noclegu, mogę kupić lub zarezerwować bilety do muzeów czy na wystawę. Podpowiem gdzie smacznie zjeść, odbiorę Państwa z lotniska czy z dworca, jako pilot pojadę z Państwem do Wieliczki, Bochni, Oświęcimia, Kalwarii Zebrzydowskiej, czy Zakopanego. Zarezerwuję posiłek, wskażę gdzie zaparkować samochód lub autokar, dokąd wybrać się na zakupy w przerwie wycieczki. Jednym słowem będę do usług nie tylko jako przewodnik po Krakowie ale bardziej  dobrym duchem, który zadba, aby Państwa pobyt w Krakowie był przyjemny i radosny, aby nic nie popsuło Państwu urlopu, a z wizyty w Krakowie zostały Państwu tylko miłe wspomnienia.

Przewodnik oprowadzanie Krakow

 

Serdecznie zapraszam!
Aneta Dziedzic-Lis

Przewodnik po Krakowie - Kraków zwiedzanie i wycieczki po Krakowie